Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes vagyok, mit...

Lehet terhes vagyok, mit lehet tenni ha nem akarok a gyereket? Az oké hogy abortusz, de az mennyibe kerül? Igaz az ha fogamzásgátlo mellett lettem terhes akkor nem kell fizetni a beavatkozásért?

Figyelt kérdés
2008. jún. 4. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
iLYenkor esetleg...:@
2008. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Gyógyszer mellett sincs ingyen, mert nem tudod bebizonyitani, hogy megfelelően szedted. Ha megfeleően szedted, akkor nem lehetsz terhes. 72 órás tabi? Abortusz 28 ezer körül... Nődokinál voltál már?
2008. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelo szedes mellet is elofordul sajnos.

űenyhe hasmenes, amire nagyon nem is figylesz fel, es becsuszhat.

Ferjem csaladjaban 11 hetesen vettek eszre, h baba van fogigatlo mellett, mert mellette volt megvonasos verzese.

De fizetni kell az abortuszert igy is, naluk elvettek a babat, mert valofelben volt a lany a ferjetol.

2008. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Abortusz előtt még ott a 72 órás tabi. Ahogy előttem írták, tabi szedése melletti terhesség sincs ingyen. Pont a mai Népszabadságban jelent meg egy cikk, miszerint az abortusz 26.193 Ft. Csak az állami gondozottaknak van ingyen.Részleges díjat fizetnek azok, akik rendszeres szociális segélyben, fogyatékossági támogatásban, vakok személyi járadékában vagy emelt összegű családi pótlékban részesülnek. Kedvezményük a beavatkozás árának maximum 70 százaléka lehet, azaz nekik legalább 7858 forintot kell fizetniük. A teljes összeg felét, 13096 forintot fizetnek a gyesen és a gyeden lévők.
2008. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igazság szerint, tabit szedek, elsö levél most fogyott el. 7.nap szünetjének 3. napján vagyok és még nem jött meg...ma szerda van szombat este a barátom bennem ment el, és most para van, amugy mindig idöben percre pontosan bevettem a tabit...lindynette 20 at
2008. jún. 4. 21:52
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

Szia!

Sajnos tabi mellett is előfordulhat ez néha.

Nagyon rossz lehet kényszerből abortuszra menni.

De ha nincsenek meg a feltételek ahhoz,hogy megtarthasd,akkor sajnos nincs mit tenni.Megszülni sokkal többe kerül sajnos mint elvetetni.

Erre nincs támogatás a tisztességes dolgozó embernek.

Bezzeg a sok léhonda munkakerülő kölykeit mi tartjuk el a szüleikkel együtt:(((

2008. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát ha becsuszott akkor nincs mese abortusz, nem is anyagilag lenne gond, hanem fizikálisan, meg persze a szüleim megölnék a pasimat és tönkretenné ez a jo kapcsolatot lehet...
2008. jún. 4. 22:01
 8/14 anonim ***** válasza:
Jajjj még csak a szünet 3. napján vagy. Nekem pl a 4. napon szokott megjönni. És mi már akkor óvszer nélkül szeretkeztünk, amikor még csak a 9. szem tabinél tartottam. (Akkor egyszer, aztán utána persze még használtunk óvszert a 2. levél kezdéséig) És mégsem lettem terhes. Nem kell idegeskedned, mert akkor meg még késhet is...
2008. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
jo de pasim belémment szombaton ezé para , de annyira azért nincs gáz
2008. jún. 4. 22:06
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
hát többe kerül mint gondolnád. Pénzbe is ,meg a lelkiismeretedbe is, de ha így gondolod jobb ha nem is leszel még anya. Ha nem vagy 18, akkor szülőiengedély kell az abortuszhoz.Én ma láttam a babám ultrahangon és össze volt kulcsolva a keze. Most biztos a te babád is imádkozik, de nem bántlak, csak gondolkodj. Hátha nem is vagy még tehes, csak valami bezavart. A fogamzásgátlók néha nem működnek, de sajnos a tájékoztatón le van írva ezért nem jár támogatás, merthát 99%-os biztonsággal véd, te meg pont a maradék1% lehetsz. Reméljüknem, fel a fejjel!!
2008. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!