Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hónap sikertelen próbálkozás...

5 hónap sikertelen próbálkozás soknak számít?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 08:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
98%
Ahogy a 8-as válaszoló is írta, én is elküldeném a férjem kb 3/4 év után egy spermavizsgálatra. Nagyon gyakran van férfi oldalon (is) probléma és azt a legegyszerűbb kizárni egy gyors, fájdalommentes vizsgálattal.
2021. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Es ha férfi oldalon van probléma az könnyen orvosolható?
2021. júl. 12. 11:13
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok, nekünk is a férjem oldalán volt gond

Nem mindig könnyen orvosolható, de jobb tudni, hogy nincs minden rendben. Nálunk segítettek a vitaminok, mozgás és fél évvel a "diagnózis" után terhes lettem. De ha rossz eredmény jön ki, aztán ajánlott elmenni urológushoz/andrológushoz, mert lehet testi oka is a rossz spermaképnek. Nálunk ez ki lett zárva például.

De összességében igen, ajánlott a férfival kezdeni. Ha meg minden rendben vele, akkor azt ki lehet zárni.

2021. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%

Ötös vagyok. Nálunk is a férjemmel volt "gond" nálunk könnyen orvosolható volt. Herevisszere volt. Műteni kellett.


Nekünk a mutet előtt kb 3 hónap volt a kivizsgálás és a műtét után kicsit több mint fél év mire összejött a baba.


Mi nagyon szerencsések vagyunk, mert ezek a minimum idők.. ennél általában csak hosszabb idő szokott ez lenni.


TB támogatottan egy andrologushoz bejutni felénk legalább 2 hónap.. (ha tehetitek menjetek maganba és olyanhoz aki urológus-andrologus)


Aztán ugye ezutan van 2 spermavizsgalat, 1 v. 2 hónap különbséggel csináljak meg… ez alatt az 1 v 2 hónap alatt szedetnek profertilt vagy valami hasonlót a ffiakkal, aztán jön a második minta leadása.. és ha az is rossz akkor még egy ultrahang és egy vérvétel is kelleni fog..

Ezt követően nekünk ugye beigazolódott hogy visszér van és nem elég a spermaszam inszeminaciora sem, így átadta a férjemet az andrologus-nogyogyasz egy andrologus-urológusnak.


Vele is szerencsénk volt, mert éppen készült nyaralni és gyorsan besuritette meg a férjem mutetjet az utolsó hétre, de itt is akár több hónap a várakozás.. szóval a műtét után még jön a gyógyulás és a regenerálódás.. fél év után van értelme kontrollra menni ha nem jön össze a baba addig.

2021. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Párodnak már született korábban gyermeke?
2021. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
nem, de nem is próbálkozott soha. En voltam vizsgalatokon es azt mondta a nőgyógyász hogy nincs velem nagy gond. Viszont ferjem sehol nem volt vizsgalaton meg. Nehezen veszi rá magát
2021. júl. 12. 22:15
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig kevésbé kellemetlen egy spermamintat leadni, mint egy halom nőgyógyászati vizsgálat meg ne adj Isten egy lombik.

Na mindegy.. én a helyedben mindenképpen megpróbálnam meggyőzni.

2021. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg nem sok az 5 hónap viszont egy babára vágyó nőnél rengeteg is tud lenni...
2021. júl. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
5 hónap nem sok.1 év mulva se jön össze az sok 1 évtől-20 év probál
2021. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!