Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 mm-es méhnyálkahártya...

12 mm-es méhnyálkahártya lehet terhesség jele? Hüvelyi ultrahangom volt, de nem látott semmit az orvos, csak, hogy meg van vastagodva a méhnyálkahártya.

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Mensi jele is lehet! Ebből sajna még nem derül ki.

Mióta késik?

2008. dec. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
múlt hónapban két hét késés után megjött, de nem normálisan. Csak az első napon vér, utána barnázás. És szúrkál az alhasam is.
2008. dec. 9. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez így van ahogy előttem írta a válaszoló. Ebből még nem derül ki, csak ha már késik. Szerintem tesztelj egyet!

De azért bíztató lehet, mert abba már be tud ágyazódni a pici!

Szorítok

2008. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Én is azt mondom, tesztelj, abból kiderül.

Ha a múltkori mensid nem volt rendes, akkor az most biztos nem baba miatt volt úgy, mert az már látszódott volna a dokinál.

Viszont e hónapban simán összejöhetett, megy a drukk!

2008. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De tesztet csináltál már?
2008. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amikor múlt hónapban késett csináltam, de akkor negatív lett. Most megvárom a 13-át, mert múlt hónapban akkor volt meg valamennyire.
2008. dec. 9. 11:44
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Én most hirtelen két dolgot is tudok írni, az egyik, hogy most voltam nődokinál, 14,8 mm-es volt a mnyh., de nem terhesség miatt, hanem alapban.Ez a ciklus 17. napján volt. Mi is babát szeretnénk és ez a vizsgálat ilyen próbálkozás előtti rutinvizsg volt. Tegnapelőtt meg is jött. Viszont mikor terhes lettem a második babámmal aznap mentem pont a dokimhoz, amikor pozit teszteltem és nekem is csak megvastagodott nyh-t látott, de már 4 hetes babás voltam. Tehát a válasz tényleg az, hogy ez önmagában semit nem jelent! Türelem!
2008. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!