Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 3.reggelre...

Együttlét után 3.reggelre miért vérezhetek erősen? Kizárt dolog,hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Első próbálkozásunk volt, nagyon megvagyok ijedve. Szombat reggel voltunk együtt először azzal a tudattal,hogy kisbabát szeretnénk. Tegnap este elkezdett szúrni a hasam, görcsölni. Elmentem mosdóba, csepegett belőlem a vér, barnás-bordós vér. Ijesztő volt, két két múlva menstruálnék újra. A ciklusom 16napja volt tegnap este, 14.dik napon szexeltünk. Ma reggelre azthittem elmúlt, de mentem öltözni és folyt belőlem ugyanúgy a vér. Ennek lehet köze a próbálkozáshoz,vagy nagyon korai? Voltak bennem gondolatok,hogy talán mégsem vagyok még kész az anyaságra, de már mindent visszaszívok. Gondolom már ebből nem lesz terhesség,igaz? Három nappal később ez még nem a jele ,igaz?

Sajnos nőgyógyászhoz egy hét múlva kaptam időpontot.



2021. júl. 20. 08:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%

Hát én már ott ülnék a sürgősségin....


Nem is értem, a terhesség gondolata hogy fogalmazódott meg benned 🤦‍♀️


Nekem is az oltás ugrott be elsők közt.

2021. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha kaptàl oltást az megzavarhatja a ciklust valóban.



Én is ügyeleten ülnék.


Milyen orvos az aki sürgős esetben nem fogad?

Mite mész majd nem áll fenn a tünet...remélhetőleg.


Remélem a terhesgondozást eszedbe sem jut vele csinálni majd.

Bármi gondod van, akkor majd 1-2 hét múlva fogad?

Annyi idő egy tergességben végzetes is lehet.

2021. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

De 3 nappal szex után történik, értitek? Nem kaptam oltást de körülöttem minden kollégám oltott.


Egyébként csak annyi,hogy ez Borsod megye. Vagy sztkba megyek , ahol semmire nem megyek vagy várok egy magánorvoshoz..

2021. júl. 20. 10:12
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Besétálsz a sürgősségire és ellátnak.

Ilyen indokolatlan vérzéssel meg pláne.

Sztk-s orvos számát szívesen megadom aki tuti fogad ma vagy holnap.

Én is Miskolci vagyok.

2021. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Hát én pár dokit felhívtam és kb kinevettek,hogy ez nem sürgős eset és biztos termékenységi vérzés...
2021. júl. 20. 12:43
 16/26 anonim ***** válasza:
66%
Van olyan h ovulacios verzes! Akkor vérzik a nő amikor ovulal. Nekem eddig 1x volt ilyen életem során de vkinek gyakori. Ha 2 hét múlva kell megjonnie akkor gyanus h most ovulaltal
2021. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%
Azért az ovus vérzés sem folyik meg csepeg, az kevés barnazas inkább. Én is dokihoz mennék. A köztes vérzés nem túl jó. Előtte fogamzásgátlót szedtel?
2021. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Találtam egy dokit aki holnap reggel fogad vizsgálatra
2021. júl. 20. 17:09
 19/26 anonim ***** válasza:
18%
Nekem piros vér volt es egy tisztasági tele lett 1-1 nap. 2 napig vereztem. Azt hittem megjott de ovu vérzésem volt, terhes lettem abban a honapban
2021. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%
Na majd írd meg mi lett. És 2 napig vérzéssel sajna máshol sem biztos hogy fogadnak :(
2021. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!