Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől vérezhetek össze-vissza?...

Mitől vérezhetek össze-vissza? Vetélés és terhesség így kizárva vagy mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Ez az első próbálkozós hónapunk, tehát ettől a ciklustól nem szedem a gyógyszert így ez az első igazi menstruációm vagy micsoda.. Kedd-szerda volt a nemvárt napja hétfőn csináltam tesztet sajnos negatív, kedd reggel meg is jött a bajom rettentő erős görcsök és vérzés kíséretében, nagyon szenvedtem, ám kedden szerdán megvolt, aztán csütörtökre el is múlt. Még örültem is hogy heh csak 2 napig szenvedtem, tehát csütörtök,péntek,szombat semmi vérzés, normális fehér folyás is volt, még ma reggel is erre ma vasárnap délután elkezdtem megint vérezni miközben most se görcs se fájdalom semmi, és enyhébb vérzés de vérzés.

Most nagyon aggódok hogy 2 napig véreztem, 3 napig nem, majd most megint vérzek, az jutott eszembe mi van ha kedden elvetéltem és most menstruálok, vagy ez lehetetlen? Terheség is kizárható akkor így igaz? De akkor miért vérezgetek össze vissza?? Holnap este rendel csak az orvosom, de ha vérzek ő se tud megvizsgálni,mi?

Nagyon aggódok, valaki nem tudja mi lehet a baj? Google se hozott ki semmit.

Annyit még hogy egész ciklusba fel voltam puffadva mikor soha nem puffadok fel, fájt a mellbimbóm rettentően ami szintén nem tünet, jah és ovum is volt normálisan. Lehet csak szimpla hormon zavar hogy abbahagytam a gyógyszert? De ennyire?


2015. jún. 28. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyógyszer.. én amikor lealltam vele olyan fájdalmas volt az első menzeszem, hogy időpontot kértem nogyogyaszatra, hogy mi lehet a bajom.. és nekem is voltak ilyen szünetek a napok között.

A következő menzesz már normális volt.


Gondolj bele.. a gyogyszertol megvonásos vérzés van csak, nem rendes menzesz. Így jóhogy másabb lesz az első alkalom.

2015. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez csak a gyógyszer.Nyugi,a gyógyszer zavart egy picit össze,de nem lesz baj :)
2015. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm tényleg megnyugtattatok :) Szerintem akkor holnap el se megyek orvoshoz,felesleges. Első válaszadó, te is baba miatt hagytad abba? Ha igen, akkor mikor sikerült?
2015. jún. 28. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!