Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 3.reggelre...

Együttlét után 3.reggelre miért vérezhetek erősen? Kizárt dolog,hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Első próbálkozásunk volt, nagyon megvagyok ijedve. Szombat reggel voltunk együtt először azzal a tudattal,hogy kisbabát szeretnénk. Tegnap este elkezdett szúrni a hasam, görcsölni. Elmentem mosdóba, csepegett belőlem a vér, barnás-bordós vér. Ijesztő volt, két két múlva menstruálnék újra. A ciklusom 16napja volt tegnap este, 14.dik napon szexeltünk. Ma reggelre azthittem elmúlt, de mentem öltözni és folyt belőlem ugyanúgy a vér. Ennek lehet köze a próbálkozáshoz,vagy nagyon korai? Voltak bennem gondolatok,hogy talán mégsem vagyok még kész az anyaságra, de már mindent visszaszívok. Gondolom már ebből nem lesz terhesség,igaz? Három nappal később ez még nem a jele ,igaz?

Sajnos nőgyógyászhoz egy hét múlva kaptam időpontot.



2021. júl. 20. 08:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
13%
Nem ertem miert pontozod le amit írok attól h lepontozol még vereztem és tényleg ovulacios vérzésem volt. Ha kell elkuldom a högorbet is amit vezettem. A gyengéd foggatlos csoportban is megmondtak h ez ovulacios verzes. Ráadásul ultrahangos követelem is volt.
2021. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit, ma voltam orvosnál és köztes vérzésem van, semmi kóros
2021. júl. 21. 14:31
 23/26 anonim ***** válasza:
13%
Na a köztes verzes az ovulacios verzes ;) uh igazam lett. Ilyenkor jó egyutt lenni ha vki babat tervez.
2021. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
10%
Szoval a lepontozonak egy nagy bleeeeee ;)
2021. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
67%

Te nagyon okos 23as!

A köztes vérzés azt jelenti, hogy a 2 mensi közt, egyszer csak hopp a semmiből vérzik... nem ovulál, hanem vérzik. Vágod?!

A kettőnek semmi köze egymáshoz 😉🤣

2021. júl. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
66%
Igen okos vagyok mert ezzel foglalkozom 7 éve. Ha pont 14 nap van a nemvartig márpedig ezt írta a kérdező elég valószínű h ovulacios verzes, másfajta verzes nem ovukor van hanem pl mensi előtt már napokkal el kezd barnazni. Vagy mensi után 1-2 napra pecsetel
2021. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!