Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetünk vagy nagyon...

Reménykedhetünk vagy nagyon kevés az esély szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem rég döntöttük el a férjemmel, hogy babát szeretnénk, de úgy adódott, hogy ebben a hónapban egyszer tudtunk együtt lenni védekezés nélkül, pont a menstruációm elmúlása utáni napon. Így kevés esélyt látunk rá, hogy sikerült. Tesztelnem még korai lenne (21.napnál tartok), viszont szivesen olvasnék sikertörténeteket hasonló időben történő teherbeesésről. :) Illetve, hogy kinek mi és mikor volt az első tünete? Esetleg gyulladt pattanások, ami eddig nem volt jellemző rám lehet egy jelzés? Tudom, hogy ezernyi oka lehet, de kiváncsi lennék, hogy állhat e baba mögötte.
2021. júl. 21. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Hát azért havi egy szex nem a megfelelő időben szerintem nem sok reménykedésre ad okot...
2021. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos egy betegség miatt nem volt alkalmunk többre (kórházi kezelése volt a férjemnek), így most még néhány napig nem is tudunk úgy együtt lenni.
2021. júl. 21. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha nagyon rövid a ciklusod akkor lehet esély, de azt nem írtad hány napos.
2021. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Biztosan nem. A gyullad pattanás (akné) is hormonzavarra utal.
2021. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem most ezt engedd el, de jövő hónapban, ha jókor vagytok együtt, akkor lehet reménykedni. Ebből így igazából csoda kellene. Tudom, hogy nagyon szeretnéd, de maradj a realitás talaján, mert így nagyon rá fogsz forogni és szenvedés lesz az egész próbálkozás.
2021. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!