Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pms tünetek vagy beágyazódás?

Pms tünetek vagy beágyazódás?

Figyelt kérdés

Kalkulátor és Lh teszt szerint is egy hete volt peteérésem. Együtt is voltunk párommal, annak reményében hogy baba lesz. Most viszont egy hét elteltével kezdek elszomorodni, mert olyan furi tompa, gyenge alhasi fájdalmat érzek. Tudom, hogy néhányan megérzik a beágyazódás, de én nem azt a bizonyos szúrkálást érzem mint amit a legtöbben. Lehetséges hogy ezek már a pms tünetek lennének?

Még van egy hetem a tesztelési, elvileg, de ezek szerint lehet hogy hamarabb megjön :(

Csak tapasztalatokat szeretnék olvasgatni, bár tudom hogy csak álltatom magam, de azért kíváncsi vagyok, hogy akiknek volt beágyazódási tünet, mik voltak? (akinek nem hasszúrka volt)

Köszönöm a válaszokat!


2021. júl. 25. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ez vagy az. Ha nem jön meg a mensid időben, tesztelj. Addig meg türelem.
2021. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem, mert nem azt érzed mint legtöbven még semmit nem jelent. Ennyire ne stresszeld már túl. Nekem sen volt érzékeny a mellbimbóm mint ahogyan erről sokan beszámolnak mint terhességi tünet, hanem ugyanúgy feszült mint mensi előtt, mégis pozitívat teszteltem. Kapaszkodj meg, hasszúrkám sem volt.
2021. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most egy "nagyon picit" túlgondolod. Amúgy bármi lehet, nem vagyunk egyformák. Nekem beágyazódási vérzésem volt, először az is megfordult a fejemben, hogy talán hormonzavarom van az előző havi vetélés miatt.
2021. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen sajna hajlamos vagyok túlgondolni. De ha sikerül a baba tuti nevetni fogok magamon, meg fogni a fejem. 😅Csak hát van akinek egyszerű eljutni odáig, hogy baba legyen, van akinek nehezebb.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2021. júl. 25. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem első gyerkőcömnél hasszurka volt, illetve nagyon érzékenyek lettek a melleim. Másodiknál cicitünet egyáltalán nem volt, csak hasszurka. Harmadiknál pedig a 6. dpo-n volt fura érzés a méhemnél, nem görcs jellegű, inkább mintha izomlázam lenne (fura, de ehhez tudnám hasonlítani). Mivel még ilyet sosem éreztem, elkezdtem reménykedni. Rá 5 napra pozitívat teszteltem.
2021. júl. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok volt, túlgondoltam, végül nem pms tünetek voltak, már 16 hetes kismama vagyok 😁🥰
2021. okt. 25. 07:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratula 🥰
2021. okt. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!