Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek ovus tünetek? Vagy...

Ezek ovus tünetek? Vagy inkább beágyazódás?

Figyelt kérdés

-Alhas enyhe fájdalma 2 napig.

-Menés közben (ezalatt a 2 nap alatt) kétszer combba sugárzott, 1x hüvelybe, 2x derékba

-Hajnalban felriadás egy szúrás szerű fájdalomra(amit még sosem éreztem)

-Ezalatt a 2 nap alatt:első nap, 10 perces izomlaz a hasban, másnap ezt az izomlaz szerű érzést csak köhögés vagy tüsszentes hatására éreztem.

-Fokozott idegesség, nyugosseg.

- Egyaltalan nem kívántam a parom, rá se tudtam nézni. A 8.dpon betetette kb 1 percre de megkertem, hogy hagyjuk abba, mert szó szerint fáj.


Az a baj, hogy össze vissza van peteérésem. Elvileg a ciklus 8.napjan volt most, és rá 1 hétre éreztem magam így. Középidőben. De hozzatennem, hogy ilyet sosem éreztem még pedig már 13 vagy 14 éve menstruálok. Első próbálkozós hónapban vagyunk. Nem kerestem magam a tüneteket. Ott kezdtem azt hinni, hogy baba van a dologban mikor hajnalban felkeltem a hasamba lévő szúrás szerű akarmire(ilyen még életemben nem volt)

Ezek a tünetek a 7. és 8.dpon voltak. Tegnap a 9.dpon voltam elvileg semmi bajom nem volt, este tudtunk is szeretkezni és már jó volt nem fájt. Ma a 10.dpon vagyok és már semmi bajom, a páromat is kívánom.


2020. júl. 3. 15:12
 1/2 A kérdező kommentje:
És végig tejszerű folyásom volt /van
2020. júl. 3. 15:14
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyan ezeket produkaltam ugyan ezeken a napokon, remenykedtem is, aztanegjott :/

Drukkolok, hogy Neked babát jelentsen.

2020. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!