Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján negatív teszt?

Nemvárt napján negatív teszt?

Figyelt kérdés
Ma van a nemvárt napja,reggeli vizelet negatív. Akkor ne is reménykedjek ugye?

2021. júl. 31. 06:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó. Én nagyon drukkolok neked hogy sikerüljön🥰 SIKERÜLNI FOG🙏😁 Én annyira elkámpicsorodtam reggel hogy be vackoltam magam,Netflix film nézés,Nospa algoflexet be készítettem mert totál úgy éreztem megjön. Aztán csak nem hagyott nyugodni az egész valami megérzés hajtott azért vettem tesztet. Meg most is hihetetlen nem is mondtam el a férjemnek még.

Itt a kép.


[link]

2021. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 AlexandraL22 ***** válasza:
49%
21-es 😍 halkan gratulálok, a jo Isten segitsen és adjon egèszsèges gyermeket 😍♥️ Ha hiszed ha nem, èn is csak a wcre járok lesegetem van e valami közben felcsillan egy kis reménysugàr hogy menjek e tesztet venni. De aztàn elhessegetem a gondolatot, mert tul sok negativ tesztet láttam már
2021. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:

Jajjj csajok én nagyon szorítok nektek.


20-as biztosan sikeres lesz és neked is pozitív lesz a teszted. Én reggel nagyon szomorú voltam mikor megláttam a negatív tesztem.

És látod mégis az utolsó pillanatban ott a csík.


21-es gratulálok neked és kívánom hogy minden a legnagyobb rendben legyen.


Nekem ilyen lett a tesztem de holnap reggel lövök még egyet mert nekem is hihetetlen hogy tényleg az utolsó pillanatban összejött és pont akkor amikor feladtam már lélekben.


És hamár Netflix valami jó sorozat jöhet😊


[link]

2021. júl. 31. 17:22
 24/62 anonim ***** válasza:
100%

22es Hálásan köszönöm és ugyan így minden jót kívánok nektek is. Nem egy hanem sok-sok babát. És merj tesztelni. Esküszöm engem hajtott valami de nagyon és nem tudom megfogalmazni hogy mi.

Én is jártam a WC-re egész nap na mondom megint megjön ezt nem hiszem el,erre semmi. Fehér folyás sárga vizelet nah mondom biztos fel is fáztam mert az minden hónapban van,a mellem enyhén faj de semmi extra. Erre tessék👼

Írj majd mi lett💖

2021. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
Na ma csináltál tesztet?
2021. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:
Még nem. Később fogok csinálni. Menstruáció sehol viszont folyamatos szédülés ájulás érzet van.
2021. aug. 1. 08:39
 27/62 AlexandraL22 ***** válasza:
56%
Nekem se jött meg de a tesztem full negativ… hat ezert kar volt tesztelni hogy megint csak csalodjak 👏🏼
2021. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:

Nekem is negatív a mai. Ha nagyon forgatom meg fény felé teszem akkor extra halvány. De én negatívnak értékelem.


Utolsó sajnálom 🙁

2021. aug. 1. 11:04
 29/62 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen 20perc után.


Elmegyek a Müllerbe mert azt mondja a barátnőm ott árulnak digitális tesztet,és jó minőségű.

2021. aug. 1. 11:16
 30/62 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező szerintem ez pozitív.
2021. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!