Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján negatív teszt?

Nemvárt napján negatív teszt?

Figyelt kérdés
Ma van a nemvárt napja,reggeli vizelet negatív. Akkor ne is reménykedjek ugye?

2021. júl. 31. 06:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem. 20perc után már nem is lehet értékelni elvileg.

Ez van,ez megint nem az én hónapom volt.

2021. aug. 1. 11:20
 32/62 anonim ***** válasza:
Másfajta teszt? Amíg nem jön meg addig van remény. Drukkolok nektek.
2021. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:

A 25ös teszt meg full negatív. Egy csík se nyekkent meg rajta még halványan sem. Kimaradt menstruacio után már szerintem mindegy milyen tesztet használok latszodnia kellene.

Elengedtem ezt a hónapot mert csak idegesitem magam. Ha pár nap múlva nem jön meg akkor csinálok majd egy digitális tesztet,ha meg megjön akkor pálinkázok🤣

2021. aug. 1. 11:27
 34/62 AlexandraL22 ***** válasza:
56%
Helyes, viccesen kell felfogni ès ha megjön akkor èn is vègigpartyzom a hónapot (lassan szülinapom) 😉 minden okkal történik. Valamiért még nem jött el a mi idönk! 🤷🏼‍♀️
2021. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:

Mindenesetre szurkolok neked hogy ne jöjjön meg. Nekem még mindig nem jött meg.


Előre is boldog szülinapot és remélem egy szép pozitív teszt lesz az ajándékod😁 Ha ne adj isten mégsem akkor bebaszunk🤣

2021. aug. 1. 19:53
 36/62 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez történt csajok. Késett 2 napot, valami nagyon halvanyka valamit lattam a teszten, de rá 2 napra meg is jött.
2021. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:

Ki hogy van?

Én teszteltem most reggel és negatív menzesz sehol.

2021. aug. 2. 06:13
 38/62 anonim ***** válasza:
56%
Kedves Kerdezo! En is megneztem a teszted. Pedig eleg szepen latszik a masodik havany csik a teszten. Erdekes hogy ma meg semmi viszont lehetett kemiai terhesseg is. Viszont meg barmi lehet. Egyik rokonomnak 5 nap keses utan lett halvany ket csikos a tesztje.
2021. aug. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,szerintem is kémiai lehetett-lehet mert talán latszidott rajta valami. Nincs mit tenni mint várni hogy megjöjjön.

Ez a reggeli tesztem. Minősíthetetlen.


[link]


[link]

2021. aug. 2. 07:02
 40/62 anonim ***** válasza:
sajnos negatív
2021. aug. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!