Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor és hogyan kell használni...

Mikor és hogyan kell használni az ovúláció tesztet?

Figyelt kérdés

Májustol probálkozunk a babával de még semmi . Ma van az menstruációm utolsó napja és ebben a hónapban kiakarom probálni az ovúlációs tesztet.

Az lenne a kérdésem hogy teljesen ugy kell csinálni mind a terhességi tesztet ,vagyis pisilni kell és reggel jobb csinálni? És mikor pozitív vagyis mikor mutatja hogy ovum van ,akkor mikor 2 csík van?



2021. aug. 2. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szóval volt kb 3 ciklus ami alatt nem sikerült? Az semmi. Szerintem rakd félre azt a tesztet még pár hónapig és csak próbálkozz spontán.
2021. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Előszöris fontos lenne tudni hány naposak a ciklusaid. Ovu tesztet nem reggeli vizeletbol kell csinálni hanem délutáni. De figyelni kell előtte 2-4 órával hogy ne fogyassz túl sok folyadékot és ne menj pisilni. 28 napos ciklusnál 11.naptol ajánlott tesztelni. Ha halvány a 2.csík itt az nem számít pozitívnak.
2021. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen.tudom hogy az semmi de én kiszeretném probálni
2021. aug. 2. 16:22
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem rendszertelen a ciklusom es olyan 4 napig szokott maradni
2021. aug. 2. 16:23
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor mikor pozitív?
2021. aug. 2. 16:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első. Én az első direktbe próbálkozós hónapban kezdtem az ovu tesztet. Előtte hónapban döntöttünk el hogy jöhet a tesó de már ovu után 1 héttel szóval gondoltam hogy bukta a hónap. Szerintem nem rossz az elején elkezdeni a tesztelést mert nem mindenkinek középidoben van a peteérése. Emiatt lehet hogy teljesen rosszkor probalkoznak
2021. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pozitív ha a 2. csík ugyanolyan erős vagy erősebb mint az első. Nekem mindkét hónapban csak hasonlóan erős volt nem teljesen ugyanolyan a pozitív napomon. Elotte és utána lévő napokon viszont olyan halvány volt a 2.csík hogy alig látni. Én 25-ös erősségűt használtam 2 hónapban. Most 10 nap van a nemvártig szóval nem tudom a 2.honap sikeres e. Ha nem akkor én megyek 3.és 21.napi vérvételre következő ciklusban így én jövő hónapban nem ovu tesztelek.
2021. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Én 3hónapig próbáltam az ovu tesztet, egyszer se volt pozitív, pedig sokat csináltam, szinte végig a ciklust. A baba ettől függetlenül összejött, 2naponta voltunk együtt
2021. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat ♥
2021. aug. 2. 16:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt sem mindegy milyen erősségű nekem a 25ös nem mutat kb semmit a 15mostanság 2 napig +, a facelle mutatja most pontosan.
2021. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!