Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vagytok itt "sorstársak"?...

Vagytok itt "sorstársak"? 5.(max.6.) dpo-nál tartok. A mai napon már folyamatos alhasi tompa fájdalmat érzek, puffadok, a ma reggeli "nagydolog" is elmaradt. Hasonló tünetek valakinél? Bizakodhatok?🙏☺

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 23:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom miért lettem ennyire lepontozva. Tudom mit érzel kérdező. Mi a masodik babát izguljuk. Igaz valóban korai még tuneteket keresni magunkon, de szerintem minden második babára vágyó anyuka pont ezt teszi a nemvart előtt úgyhogy megertelek.


Én is 12 re nem várom. Alig várom, hogy elteljen az egy hét, kimaradjon és teszteljek és oroljek.

Bár nekem szülés óta kicsit rendszertelenek a ciklusaim. 2es fél eves a fiam, szoptatom még. Alt, 29-30-32naposak. De volt 36napos is. Multhonapban nemvart napjan halvány pozi teszt. 29napos ciklussal. Aztán estére megjott. Kíváncsi vagyok mi lesz ebben a hónapban. Úgy voltunk együtt a vélt ovu heten kétszer, hogy biztosan jó legyen még akkor is ha esetleg később volt ovu.

2021. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
első vagyok. én is 12-re nem várom. hát... annyira aktívak voltunk, és nyaralás, gólyák útközben minden 2. oszlopon :D nekünk is 2. gyerkőc lenne, annyi, hogy nekem már nagyobb a fiam, iskolás :) múlt hónapban ilyenkor már durva pms tüneteim voltak, igaz azt hittem babát jelezhet, de nem. most meg éppen a semmit érzem, és ez is furcsa :D majd eldől végülis, idő előtt nem tesztelek. múlt hónapban teszteltem életemben először nemvárt előtt 5 nappal, de csak mert görcsölt kellemetlen módon a petefészkem és barnáztam. ha + lett volna akkor megyek az ügyeletre (ráadásul hétvége volt) de most amúgyis 2 25-ös tesztem van itthon, akkor 10-esek voltak, ezekkel nem is érdemes korán tesztelni, mert nincs sok esély, hogy kimutatná :D
2021. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%

Sziasztok! Nekem borzasztóan fáj a derekam és feszül a mellém.

Bizakodom.

2021. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Sziasztok! Én 13.-ára nem várom, és ha minden igaz nem is jön! Ma délután teszteltem egy nem is annyira halvány pozitivat! Drukkolok mindenkinek! Már pár napja akartam írni,csak elfelejtődött a sok munka mellett! Egyébkén 1 éve próbálkozunk. Nekem a tünetem amiért teszteltem hogy iszonyatosan elkezdtem szagokat érezni , és folyamatos hányingerem van tőle. Esetleg még a mellem hiperszuper érzékeny, de az általában mindig mensi előtt..
2021. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

14-es milyen tesztet csináltál? :) tudsz róla képet is tenni?

én 12. dpo-n olyan halvány pozit teszteltem, hogy képen szinte nem is látszik, szóval inkább negatívnak veszem, de még hátha. de én 12-re nem várom

2021. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

14-es vagyok. Clear Blue Easy a sima csikosat😊 Persze,teszek a tegnap délutániról és a ma reggeliről is!

Ez a ma reggeli.

[link]


[link]


Ez pedig a tegnap délutáni :) Remélem jól töltöttem fel😁

2021. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

14es, te mazlista....

Nekem ma vélt 13.dpon 25os teszt sík full negatív, :(

2021. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%
14.-es vagyok. Szerintem ne add fel! És én a 25-ös helyett 10-el próbálnám. Ezek is azok!
2021. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Gratulálok 14#-es☺ ugye én 12-re nem vártam, 11-én egész nap barnáztam, pedig nem szoktam, csak úgy megjön...12-én csináltam egy tesztet reggel, nagyon-nagyon halványan, de láttam a 2.csíkot, de aznap délután, nagy fájdalmak közepette megjött😔
2021. aug. 14. 00:42
 20/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm kérdező! Oh nagyon sajnálom!😢 De új hónap új remény!😊 Valószínű elindult valami :/
2021. aug. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!