Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hogy sikerült a teherbee...

Kinek hogy sikerült a teherbeeses? 1 éve kB próbálkozunk de nemsikerul. A nőgyógyász inofolicot ajánlott bár még Nem próbáltam. A menzeszem rendszertelen, a pmgyem-re szedek gyógyszert most 1,5 volt legutóbb.. Elvagyok keseredve..

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 20:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Négy év után sikerült spontán, férfi oldali probléma mellett. Húsvéti csoda volt :)
2021. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek gratulálok 🥰🥰 Most ott tartok hogy amit lehet mindent kiprobalok hátha segít! :) de igazatok van abban h nem szabad görcsölni rajta, de nem mindig sikerül sajnos.. :/
2021. aug. 6. 22:36
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 2.77 volt a tshm júniusban. Nőgyógyász azt mondta jobb lenne ha lejjebb menne. 1-2 közt ideális az érték. Nekem is inofolicot javasolt. Úgy voltam vele adok neki egy esélyt mit veszíthetek😊 mellé multivitamint szedek. Pár nap múlva kiderül sikeres volt e a hónap 😊
2021. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, drukkolok h sikerüljön :) 🥰🤰
2021. aug. 7. 12:40
 15/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Sok sikert nektek is 😊
2021. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
8 hónap után talán most sikerül.🤗
2021. aug. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö,hogy alakultál azota?
2023. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!