Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőm elvileg terhes mit...

Barátnőm elvileg terhes mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Pár napja bunkózik velem, kevesebbet is ír. Azt állítja, hogy terhes. Csak gumiba történt aktus, de állítólag elkezdett szedni fogamzásgátlót is kb az utolsó aktus elött 2 nappal(tudom ez semmi) . Ahogy leírta, émelyeg, hányinger,hányás van.(nemtudom igaz e nem voltam mellette mert dolgozom) Kb 1 hete volt az utolsó aktus. Vettem tehességi gyors tesztet. Megcsiálta, az azt mutatta, hogy nem terhes. Ma reggel vinnem kellett a kórházba, mert annyira rosszul érezte magát. Vettek tőle vért és holnapra lesz eredmény.

Én fiatalnak tartom magam ahhoz hogy apa legyek, nem vagyok elég érett. Tudom szemét döntés, de én az abortusz mellé állok ha tényleg terhes. Ha ő nem akarja az abortuszt akkor mik a teendők? Mi történik akkor?

Nem vagyunk házasok sőt alig 4 hónapja vagyunk együtt.



2021. aug. 6. 11:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom valószínűnek, hogy terhes, mert koraiak lennének ezek a tünetek. Ha mégis az, semmit sem tudsz tenni, ha meg akarja tartani.
2021. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Lehet nem is terhes mit aggódsz előre.
2021. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem terhes. Es hova vitted? Ha surgossegire,akkor fel ora kb es kesz a vereredmeny. Illetve az aznap levett ver (hacsak nem valami olyasmit neznek,amit tovabb kell kukdeni,ilyen par hormon pl) mar delutan fent van eeszt-n,ha van ugyfekkapuja meg tudja nezni. Te meg ne legyel ilyen naiv. Valoszinuleg beteg/fogamzasgato miatt van rosszul,felteve,ha igazat mond.
2021. aug. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
En mire peodukaltam a tuneteket,10 nappal voltam mensikimaradas utan. Veszes hanyasom volt,semmi nem maradt meg bennem. Surgossegire mentem kiszaradas miatt,30 percen belul megvolt az eredmeny es gratulalt a suris doki. Meglepi baba volt.
2021. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd nem terhes, annak a jele az elmaradt menstruáció lenne, a rosszullétek sokkal később jönnek. Valami rosszat evett, vagy csak beképzeli.

Abortusz ügyben nem vagy kompetens, az ő teste, az ő döntése. Ha te vagy az apa, akkor kénytelen vagy a felelősséget vállalni. Ne gondolkozz ezen, nagyon nem aktuális.

2021. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy terhes.
2021. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem terhes én akkor is elgondolkodnék ezután a kapcsolatunk jövőjén.
2021. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hányinger kb. 1000 dologtól lehet.
2021. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%

Az előző kérdésedben a feleséged...és "sajnos" negatív lett a teszt...

Most akkor hogy van ez? 😃

2021. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Tudom, igazatok van, nem akarok neki rosszat de "remélem" tényleg csak beteg vagy rosszat evett. Ahogy ő mondta, a mintát felküldték egy nagyobb kórházba(nem irom le a nevét). Igazábol össze vagyok zavarodva.

Kimaradt egy fontos infó, menstruált kb 6-7napig vézrett elvileg(ezt sem láttam ugyhogy nemtudom igaz e) , és mikor elmúlt neki akkor volt másnap az utolsó szeretkezésünk.

7.válaszolónak: már most eldöntöttem.. :)

2021. aug. 6. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!