Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínüleg terhes a barátnőm...

Valószínüleg terhes a barátnőm, de nem akarjuk a babát mit tud tenni ilyenkor a nőgyógyász!?

Figyelt kérdés
A barátnőmnk nem jött meg a mensije, ma hányingere is volt, védekeztünk gumival nem is volt lyukas mégis valószinüleg terhes, de babát még semmikép nem szeretnénk, mit tud tenni ilyenkor a nőgyógyász?! Milyen megoldások vannak erre!?
2008. ápr. 14. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szíja!Elöszőr csináljon a barátnőd tesztet,én személyszerint a Gabriel tesztet ajánlom,és ha poztiv akkor írány a nőgyógyász.A doki megfogja kérdezni a barátnődtől meg-e akarja tartani a babát,ha nem akkor elküldi védőnőhöz,és bizotság elé a barátnődet.Ahol felhivják figyelmét a védekezésre,és az örökbe adásra,lesz ezek után 2-3 napja,hogy eldöncse meg-e akar vállni a kisbabától.Ha úgy dönt igen,akkor befektetik kórházba tágitópálcikát tesznek a méhszájához,ami nem kellemes érzés,és egyéjszakát bennt hagyák a pálcát,hogy kinyíljon a méhszáj,és akkor kábicsák,és megműtik.Utána 1 nap mulva haza mehet.Nem értem,hogy lett terhes mikor épp volt a gumi!!!
2008. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csináltatok tesztet? Biztos, hogy terhes?

Ha igen, és nem szeretnétek megtartani, akkor abortusz. Ennek a részleteit biztosan el fogja mondani a nőgyógyász, illetve úgy tudom, hogy el fog küldeni egy beszélgetésre is (családsegítő központba, vagy nem tudom mi a pontos neve). Nem írtad hány évesek vagytok, de érdemes lenne meggondolni, hiszen mégiscsak egy műtétről van szó.

2008. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon meg kell gondolni. Mert nemcsak hogy egy műtétről, hanem egy kis életről is szó van. Ha lehetőségetek van rá, a körülményeket hozzá tudjátok igazítani, akkor tartsátok meg. Kívánom, hogy jól döntsetek! Nehéz döntés...
2008. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon kérlek Titeket, hogy ne vetessétek el! ha nem is akarjátok, akkor is szülje meg és adjátok örökbe! annyian várunk arra, hogy örökbe fogadhassunk egy kisbabát. www.golyahiregyesulet.hu Itt segítenek nektek!
2008. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4.tudom 2008-ass de ez baromi gáz..eleve ketten nem akarják és ehhez egy nőnek végig kell mennie a terhesség borzalmain sőt még a szülésen is és aztán tovább adja ami miatt aggódhat hogy hova kerül...akkor is szülje meg ez önzőbb mentalitás mint ha nem szül egy nő az már önző..szülésre kényszeriteni olyat aki eleve nem is akarja..gáz!remélem az ilyenek nem szaporodnak!
2021. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!