Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esést befolyásolja a...

Teherbe esést befolyásolja a 100 kg feletti testsúly, meg a cukor betegség?

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 17:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%
Pl mellékvese, agy alapi mirigy te nagyon okos te!
2021. aug. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
2%
És miből lesz a zsír ha nem az elfogyasztott, szükségesnél több ételből? Tán a levegőből? Vagy csak úgy terem a semmiből? Te nagyon okos! 🤦🏻‍♀️😂
2021. aug. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%

Nem feltétlen. Rokonom 110kg vel problémamentes terhessége volt , max egy kis lábdagadás.

A saját testvére!! Megggyulolte amiatt mert neki 65kgSan több év sporttal egeszsegesebb életmóddal sem sikerült . Most lombikoznak.

Sok esetben a természet dönt. Nem a külső esztétika.

2021. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
63%

Ez is igaz utolsó de viszont ha fel is akarja nevelni a gyermekét akkor ahhoz egészség kell és még véletlen sem egészséges a túlsúly cukorbetegséggel együtt mert utána ha emelkedik a súlya és fog mert minden terhes nő hízik plusz a szülés után sem lesz egyszerű és aztán nehogy szív probléma is legyen a túlsúlya miatt amit én nem kívánok de hatalmas rizikofaktor a túlsúly.

Igen sokszor normál bmi-vel is nagyon nehéz teherbeesni ez igaz

2021. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
87%
Azota is olyan sulyba. Van mint a terhesség előtt volt , nem maradt rajta plusz.
2021. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
82%

Az jó!Azért nem volna rossz ha lefogyna de ő dolga ha úgy jól érzi magát.

Mondom hogy később lehet problémája a súlya miatt de mindenki maga tudja.

Én mikor túlsúlyos voltam nagyon rosszul éreztem magam a bőrömben és nem tudtam elfogadni magam olyannak és le is fogytam 1 év alatt normál súlyúra és egészségesebb is vagyok azóta minden téren.

2021. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
En azt mondom nem ,nagyon sok ismerosom kover meg is teherbe estek
2021. dec. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
87%
A túlsúly önmagában nem, mivel valóban rengetegen teherbe esnek így is. A túlsúly okozta hormonális és egyéb problémák viszont már befolyásolják a termékenységet.
2021. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
#8 Akkor miért vam csomó ismim aki zabál és 45 kg?
2021. dec. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
9%
19. Írasd össze velük mit “zabálnak”, számold ki mennyi kalória. Meg azt is, hogy mennyit mozognak. Aztán lepődj meg. 😂
2021. dec. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!