Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ilyen a tesztem( lent)...

Ha ilyen a tesztem( lent) akkor mikor kell együtt lennünk a férjemmel ? Voltunk ma is együtt és holnap is leszünk ,de reggel vagy este kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! És koszonom a valaszokat :)


[link]



2021. aug. 15. 19:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%

9-es, nem feltetlenul, lombikosok szerintem tudnanak errol meselni. A masik, hogy van, aki egy bizonyos nemu babat genetikai okokbol nehezebben tud osszehozni, vagy nem jon ossze neki. Ez azert lenyeges, mert a lanygyermeknel lassabban er oda asperma, tehat mar nem eleg, hogyha csak 48-72 oran belul voltak egyutt. Lehet, hogy egy fiugyermeket ossze tudtak volna hozni, ha pontosabbanbe tudjak loni az idopontot. A masik, hogyha a sperma minosege nem megfelelo, akkor is csokkenhet az esely ra, hogy osszejojjon a gyerek, ha csak 2-3 naponta vannak egyutt, illetve vannak olyan esetek is, amikor epp ellenkezoleg, minel ritkabban jo egyutt lenni, rhhez viszont nem art tudni az ovu idopontjat. Osszetetteb dolog ez annal, hogy mindenkire ra lehessen mondani valamit. Altalanossagban oersze igaz, amit irsz, hogy eleg 2-3 naponta egyuttlenni, de nem ismerjuk az o eletstilusukat es egyuttleti gyakorisagukat sem. Lehet, hogy ok nem banjak, hogy idozitve legyenek egyutt, cserebe ha nem kell 2-3 naponta egyuttlenni, mert mondjuk olyan a munkajuk, ami valtott muszakos, vagy mit tudom en.


A kerdezo ovutesztel valamilyen oknal fogva, valoszinuleg nem azert, mert olyan marha konnyen osszejott neki idozites nelkul a gyerek.

2021. aug. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért kellett lepontozni, nekem az orvos mondta így gyógyszerrel és injekciókkal stimulált hónapban, de biztos ő az Ecserin vette a diplomáját és fél disznóért nevezték ki az egyetemi női oktatóklinika második emberének. 🤷 Amúgy háromszor lettem terhes nagyon hamar ezzel a béna módszerrel úgy, hogy IR-es vagyok pajzsmirigy alul működéssel, stimulálás nélkül gyatra peteéréssel.


A kérdező egy szóval nem írt se női, se férfi, se időzítési problémáról, ergo 99%, hogy simán rápörgött a témára. Ha nem írja valaki, hogy meddőségi problémája van, hadd kezeljem már átlag gyermekre vágyó párnak. Az meg nem tesz jót a sikernek. De mindenki úgy csinálja és arra hallgat, akire akar.

2021. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Koszonom utolsok !!
2021. aug. 16. 10:13
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is nehezen jött össze a babóca hormonzavar és peteérési gondok miatt, így elkezdtem ovu tesztelni, amit kb fél évig bírtam csinálni nagyon elment tőle a kedvem, rohadt idegesítő volt állandóan ezeken a teszteken kattogni, ráadásul nekem rengeteg tesztet kellett elhasználnom, mivel 18-45 napos ciklusaim is voltak. Majd végül mikor azt mondtam hogy én nem fogok minden nap tesztelgetni, szeretkezzünk 2 naponta aztán engedjük el a görcsös próbálkozást egy időre, akkor abban a hónapban összejött a kislányunk. Valószínűleg közrejátszott a nyugodt hozzáállás is, meg a 2 naponkénti együttlét, hogy sikerüljön. Azóta 30 hetes a pocaklakó. :)
2021. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Amiért olyat kívánsz másoknak, hogy forduljanak fel, akkor én pedig azt kívánom neked, hogy soha ne jöjjön össze az a gyerek!

Gonosz ember nem érdemel babát!


Es igazuk van azoknak, akik szerint kiábrándító naptár szerint szexelni, szegeny pasi!

2021. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!