Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet valakinek ilyen...

Hogy lehet valakinek ilyen mentalitása?

Figyelt kérdés

Most nem szeretnék vitát kezdeni, de feldühített egy régi kérdésnél egy komment.

A kérdésben ketten nem akarják a babát, védekeztek is de valószínűleg lyukas volt szóval nem kívánt. Mindketten egyféle döntést hoztak,feltehetően még fiatalok is voltak és valakinek van pofája ilyemit írni:


nagyon kérlek Titeket, hogy ne vetessétek el! ha nem is akarjátok, akkor is szülje meg és adjátok örökbe! annyian várunk arra, hogy örökbe fogadhassunk egy kisbabát. www.golyahiregyesulet.hu Itt segítenek nektek!


Most komolyan, aki ilyet ír az nem gondol abba bele miken kell egy anyának eleve keresztül mennie, először a gyerek növekedése, terhességi fájdalmak, maga a szülés ami lehet kockázatos is, eleve nem kívánt lenne de csak azért is szüllje meg aztán adja örökbe sőt itt nem is biztos hogy jó helyre kerül. Ez szerintem csak nagyon öznő mentalitás? értem én azokat is akik szerint bűn az abortusz, de ez konkétan érzelmi zsarolás és önzőség mert ő nagyon szeretne és olyat kér meg erre aki alapból nem akar szülni de csak azért szüllje meg mert ő szeretne és nem gondol abba bele miken menne keresztül...eleve ez másra nem tartozik sőt nem is ez volt a kérdés lényege. Mindkét fél nézeteit megértem de ez kicsapta nálam a biztosítékot. Sőt még oldalt is ajánl. Nagyon régi kérdés és a válasz is, de az ilyenek mit éreznek mikor ilyesmit írnak? Kicsit se gondolnak bele más helyzetébe? "Akkor is szülje meg" mintha valami babagyártóhoz beszélne és nem egy emberhez...Arról a pár pont nem tehet, hogy sokan várnak örökbefogadásra de ehhez semmi hatásköre nincs szerintem. Én látom rosszul? Bármi véleményt meghallgatok..



2021. aug. 16. 00:13
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
57%

#38


Nem a 35-ös vagyok, de te vagy a sötét. Ha nem értesz valamihez, ne pofázz.

2021. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
62%
Nos, nekem volt terhességmegszakításom, amit a 12. hétig el tudtak végezni, utána már nem mivel 12. héttől magzat-anya kapcsolatba kerülnek. Szóval igen, 12. hétig embriónak tekintik. A szívhang is inkább sima pulzálás. 12. hét után indul be igazán az élet.
2021. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
26-többször írta hogy nem vele történt a dolog hanem egy kérdésben látott választ és én is láttam a kérdést és a kommentet....miért kell egyből azt feltételezni hogy a kérdező benne van...
2021. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom miért kellett lepontozni, amit normálisan leírtam, hogy néhányan felvilágosodjanak a dolgokról, de hát mindegy.. elnézem azoknak, akik azt se tudják mi fán terem egy terhességmegszakítás.


42-es voltam; egy abortuszos és egy 6 hónapos baba anyja.

2021. aug. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!