Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki oltás után...

Van itt olyan, aki oltás után esett teherbe?

Figyelt kérdés

Minden érdekel a témával kapcsolatban, kivéve hangulatkeltés, szándékos provokáció. Azok válaszát várom, akik oltás után estek teherbe. Tőlük viszont minden körülmény megosztását köszönöm. Pl. milyen oltást kapott, mennyivel később lett pozitív a teszt, változott-e a ciklusában, menstruációjában valami, az oltás után, de mielőtt teherbe esett, a terhesség alatt van-e valamilyen szokatlan, terhességgel nem feltétlen összefüggő tünet?

Ha valaki ismer ezekkel kapcsolatos tudományos kutatást, azt is megköszönöm.



2021. aug. 25. 13:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Májusban kaptam oltást, Szputnyikot. Utána szokásos megfázásos tüneteim voltak egy napig. A ciklusomban semmilyen változást nem vettem észre. Július végén lett pozitív a tesztem, eddig minden rendben van.
2021. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Május 12 kaptam meg a 2. Pfizert, semmi különösebb bajom nem volt tőle, május végén teherbe estem, július 15-én elveteltem de hogy volt e köze hozzá, nem tudom. Most újra terhes vagyok 6 hetes, szerencsére minden rendben, remelem, így is marad 🙏🙏
2021. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
17%
Biztos lehetsz benne, hogy köze volt hozzá!
2021. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
33%
Nekem olyan ismerősöm van, akit pár hónapja oltottak és azóta konkrétan nem is menstruál.
2021. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez sosem fog kiderulni, ezer más oka, is lehetett, én már 2 hónap múlva 39 éves leszek, nem olyan hipphopp mennek a dolgok
2021. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Persze 3-as, hiszen amíg nem volt ez az oltás, soha senki nem vetélt el. 🤦🏻‍♀️ Nekem meg csak olyan ismerőseim vannak akik megkapták valamelyik oltást és köszönik jól vannak, várják a babájukat.
2021. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
27%
Muszáj ezt minden héten megkérdezni? 2-3 naponta van ilyen kérdés.
2021. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Minek írsz akkor ide, ha zavar? Rá sem kellene menned a kérdésre.
2021. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%

Bár terhes lennék már🙏

Nekem felborult a ciklusom oltás után,várjuk,hogy helyrejöjjön,azt mondja a doki lehet 6 hónap mire helyrejön

Pfizert kaptam júniusban

Kiváncsian várom a hozzászólásokat

2021. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Pfizerrel oltottak,szoptatás alatt,semmi változás nem volt a ciklusomban,és első próbálkozásra sikerült a tesó, jelenleg még csak 6hetes kismama vagyok,de eddig minden rendben.Nyilván nem sok probléma merülhetett fel idáig,de én bízom benne,hogy ezután se lesz gond.
2021. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!