Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki oltás után...

Van itt olyan, aki oltás után esett teherbe?

Figyelt kérdés

Minden érdekel a témával kapcsolatban, kivéve hangulatkeltés, szándékos provokáció. Azok válaszát várom, akik oltás után estek teherbe. Tőlük viszont minden körülmény megosztását köszönöm. Pl. milyen oltást kapott, mennyivel később lett pozitív a teszt, változott-e a ciklusában, menstruációjában valami, az oltás után, de mielőtt teherbe esett, a terhesség alatt van-e valamilyen szokatlan, terhességgel nem feltétlen összefüggő tünet?

Ha valaki ismer ezekkel kapcsolatos tudományos kutatást, azt is megköszönöm.



2021. aug. 25. 13:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%
Na már itt is van olyan ,akinek az ismerősének van gondja,és mindenkit lepontoz akinek meg nincs.Segítő szándékkal megírja az ember,hogy neki mi a tapasztalata,és le van pontozva érte.Mégis mi nem hasznos a válaszukban,mikor a kérdésre válaszolunk?Én még senkit nem bántottan azért,mert úgy döntött hogy nem oktatja be magát,de engem meg folyamatosan lehülyéznek érte.Na ez a válaszom most tényleg nem hasznos a kérdezőnek,ezért írok még egy kis infót,nemhogy be vagyunk oltva,de előtte decemberben covidosak is voltunk,de köszönjük szépen,jól vagyunk.
2021. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
19%
*oltatja
2021. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Borzasztó, ez a lepontozgatás.

Aki azt mondja egy elvetélt nőnek, hogy BIZTOS amiatt volt, ámokfutó, érzéketlen. Remélem az érintett nem vette magára az online jósdoktort. (Én se oltattam még, vannak is fenntartásaim, de ez nem jogosít fel senkit, hogy másokat sértegessen.)


Aki meg unja a kérdésemet, keressen magának másikat, nem a főnököm, hogy dirigáljon.


A normális válaszokat köszönöm, várok még!

2021. aug. 25. 17:16
 14/25 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos minden kérdésnél van már aki lepontozgat szórakozásból,meg sajnos olyan is,aki szándékosan uszít.Itt sem az volt a kérdés,hogy oltass-e vagy nem,csak tapasztalatokat vártál.Ezért,hogy továbbra is hasznos maradjak,leírom,hogy a környezetemben (barátnők rokonok)mindenki oltatott,és többen vagyunk kismamák,mint ahányan nem.Persze lehet károgni,hogy majd ezután biztos elvetélünk,vagy hülyék lesznek a gyerekek,de mi azért bízunk benne,hogy nem így lesz.
2021. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
13%
Bízni bízhattok, mert SENKI nem tudja mi lesz.
2021. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%
Jól van károgó!Inkább bízok az orvosban,akihez járok,mint egy névtelen,ismeretlen emberben,ráadásul ezen az alapon akkor ne is szülessen több gyerek,mert a betegség szövődményei is okozhatnak akármit.Mindegy!Én eddig sem,és ezután sem akarok senkit meggyőzni semmiről.Kérdést tettek fel,én válaszoltam rá.Én itt ezt le is zártam.Mindenkinek jó egészséget kívánok oltástól függetlenül,és sok szerencsét kívánok a gyermekáldáshoz azoknak akik még várnak rá!
2021. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező! Köszönöm kedvesseged, nekem jött az online jós doktor, nem vettem magamra és teljesen egyetértek veled!
2021. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Márciusban oltottak Pfizerrel. Úgy terveztük, hogy nyáron jöhet majd a baba (2-dik gyerek), de a természet nem így gondolta. Áprilisban terhes lettem, egyetlen nem védekezéses együttlétből. Viszont mire kiderült, hogy babát várok, pont megkaptam a 2. oltást májusban. 22 hetes vagyok, szerencsére jól vagyunk mindketten. Az orvosom Nifty tesztet javasolt (a prémiumot csináltattam), negatív lett. Reméljük, hogy minden rendben lesz.
2021. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Én áprilisban kaptam az első Pfizert, de akkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok. Azóta szépen fejlődik a baba már 24 hetes vagyok. Sőt már a második oltást is megkaphattam, az előző hónapban, és nagyon jól vagyunk a babával! :)


Na jöhet a lepontozás :D

2021. aug. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
90%
Astrával oltottak, júniusban kaptam a 2. adagot. Nem borult fel a ciklusom. Augusztus elején estem teherbe:)
2021. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!