Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki oltás után...

Van itt olyan, aki oltás után esett teherbe?

Figyelt kérdés

Minden érdekel a témával kapcsolatban, kivéve hangulatkeltés, szándékos provokáció. Azok válaszát várom, akik oltás után estek teherbe. Tőlük viszont minden körülmény megosztását köszönöm. Pl. milyen oltást kapott, mennyivel később lett pozitív a teszt, változott-e a ciklusában, menstruációjában valami, az oltás után, de mielőtt teherbe esett, a terhesség alatt van-e valamilyen szokatlan, terhességgel nem feltétlen összefüggő tünet?

Ha valaki ismer ezekkel kapcsolatos tudományos kutatást, azt is megköszönöm.



2021. aug. 25. 13:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
89%

Pfizert kaptam júniusban, így augusztus volt az első "próbálkozós" hónap. És pozitív lett a teszt :)

(Az első babánál 9 hónap volt, mire sikerült, de nekem a szülés tette rendbe a ciklusom, bármennyire is furcsa.)

2021. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
60%

Június kaptam meg az első Pfizert éppen a ciklusom közepén. Az orvosom azt mondta nem kell várni, így próbálkoztunk tovább. Két hét múlva megjött a vérzésem rendesen, semmi extra nem volt. Utána teherbe is estem, viszont 9 hetesen elvetéltem sajnos.

A másodikat nem vettem fel de egyelőre nem is fogom. Most várom, hogy helyrejöjjek és újra megpróbáljuk, de ezúttal oltást biztosan nem veszek fel.

Nem mondom, hogy amiatt volt, de az ember eljátszik a gondolattal, hogy mi van ha mégis...

2021. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm megkapta a 2.oltást 34.hetesen,rá 2 napra megindult a szülés

Lehet alapból,oltás nélkül is ez lett volna,de aki egy ilyen helyzetbe belekerül,mindenki az oltásra fogná,akarva akaratlanul

5 hétig voltak a kórházban

Teljesen megértelek utolsó

Mi várunk 1 évet,biztos ami biztos alapon,én nem fogok végig stresszelni terhesség alatt,aki meg elitél,ez van

Nem voltam oltás ellenes,a mi családunkban mindenki megkapta,de sok kérdés felmerül mindenkiben,főleg akinek a közvetlen környezetében történnek furcsaságok

(Mostani eszemmel nem adatnám be)

A 3.oltást biztos nem vesszük fel,elég volt

2021. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok,amugy én is Pfizert kaptam, oltás után hamarabb jött meg a menszeszem, utána megint hamarabb,de még mindig nem normális a ciklusom,ezért is várunk

Pluszban hajhullásom is van

2021. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem vagyok beoltva, beteg sem voltam, mégis elvetéltem.
2021. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!