Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biotech Usa Multivitamin For...

Biotech Usa Multivitamin For Women tablettat lehet szedni ha teherbe szeretnek esni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 30. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt szedtem.
2021. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az A vitamin miatt kérdéses
2021. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen kozbe utana neztem. Sajna pont az miatt nem ajanlatos
2021. aug. 30. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkét terhesség előtt ezt szedtem, valószínűleg ez segített a teherbeesésben. Miután megtudtam, hogy várandós vagyok, átváltottam terhes vitaminra. Mindkét gyerekem egészségesen született időre, a terhesség alatt sem voltak problémák. De persze mindenki maga tudja.
2021. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én trimesztert szedtem de abban nem volt e vitamin és cink. Külön akartam venni a trimeszter mellé. Akkor találtam meg ezt a vitamint. 1,5 hónapja szedem, még nem vagyok várandós. Ha az leszek én is váltok várandós vitaminra. De ha elfogy ez a doboz akkor visszaváltok várandós vitaminra most.
2021. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!