Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült teherbe esnetek, aki...

Sikerült teherbe esnetek, aki már covid ellen beoltottan terveztetek babát? Vagy már előtte is terveztétek, csak közben megtörtént az oltás... Milyen a terhességetek, minden rendben?

Figyelt kérdés

Az is érdekel, hogy akiknek sikerült, terveztétek, vagy nem?

Köszönöm szépen a válaszokat.



2021. szept. 4. 17:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
90%

Akkor a hírekkel ellentétben nem is meddővé tesz az oltás, hanem sokkal termékenyebbé? :D

Nekünk nem rég járt le a 2 hónapunk, addig kicsit szüneteltettük a próbálkozást. Most várjuk az "eredményt". :)

2021. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
84%
2 ismerosrol tudom,hogy megkapta az oltast,es ezutan estek teherbe. Mar 6-7.honapban jarnak,es minden vizsgalat alapjan egeszsegesek a babak. Nekem ir-em,es pcos-em van. Kezeletlen mindketto,sosem dietaztam,gyogyszert sem kaptam. Sosem volt rendszeres ciklusom (bar hozzateszem,igy is sikerult 1 babat osszehozni). Oltas ota napra pontosan jon meg a menzeszem. Nem mondom,hogy az oltas miatt,de azert erdekes. 😅
2021. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm, köszönöm a további visszajelzéseket. Szívből gratulálok a sikerélményeiteknek :-)

És számomra is olyan megnyugtató...

#22 igen, érdekes... Mert főleg ez okoz feszültséget, legalábbis bennem, hogy egy egyszerű oltás, ami a covid ellen véd, vagy hat-e az egész szervezetre.

2021. szept. 6. 06:50
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, nekem az oltás után kéthetente megjött a menszeszem 2 hónapban. Most remélem már visszaáll normálisra. Orvos IR vérvételt kért ott rendben minden. 1 éve próbálkozunk. Valakinek volt ilyen tapasztalat hogy sűrűbben jött meg oltás után? Remélem sikerül a baba.
2021. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Jelen,utolsó

Nekem 17 naponta jött meg 3 hónapon keresztül

Mára már 21 nap,remélem visszaáll hamarosan,már a 25 napnak is örülnénk

Plusz hajhullásom is van

Voltam vérvételen,minden tökéletes

Igy az orvosom is az oltásra gyanakszik

Márciusban kaptam az oltást...,várunk türelmesen

2021. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Pfizerrel oltottak júniusban..

Jelenleg 8 hetes terhes vagyok.az egvilagon semmi gond nincs a terhességemmel...terveztük a babát,és össze is jött mindjât az oltás után.

Sokan panaszkodnak,hogy az oltástól felborult a ciklusuk...Nekem semmi problemam nem volt...

2021. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Oltás után kivártuk a két hónapot (2,5 ciklust). Utána első próbálkozásra összejött, pedig oltás előtt már 8 hónapja próbálkoztunk. Nem mondom, hogy az oltás miatt van, én más dolognak tulajdonítom a sikert.
2021. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
1 es vagyok! Sikerült a baba, pedig extra rövid ciklusom volt 😍😍😍
2021. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
És nem félsz, hogy fogyatékos lesz vagy értelmi sérült?
2021. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további visszajelzéseket.

Gratulálok nektek, akiknek már sikerült. Neked is #1-es :-)

#25 #26 szurkolok, hogy helyreálljon a ciklusotok!!!

2021. szept. 14. 07:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!