Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez jó érték a teherbeeséshez?

Ez jó érték a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap voltam dokinál, Uh-on mensi után 13. Napon 20 mm tüsző és 9mm -es endometrium. Ez jó? Tegnap este erős alhasi szurkálást éreztem, és görcsöket. A doki azt mondta hogy legyünk együtt tegnaptól 2 naponta. Vagyis tegnap este voltunk együtt aztán holnap stb.. lehet belőle baba?
2021. szept. 9. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha védekezés nélkül szexelsz, akkor lehet MAJD baba. MAJD, ha elmarad a menzesz. Addig türelmesen kell várni, addig semmilyen tünet nincs.
2021. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom hogy ha majd el marad. Arra lennék inkább kíváncsi hogy időben " elkaphatjuk" e? Vagy hogy a tegnapi esti fájdalom utalhat e arra hogy meg repedt?
2021. szept. 9. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Ezt senki sem tudja megmondani. Ne görcsölj rá ennyire, ne foglalkozz vele, mert be fogsz csavarodni. Majd két hét múlva kiderül, terhes maradtál-e, addig is keress egy jó hobbit, amivel elütöd az időt.
2021. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem olyan egyszerű teherbe esni. Ezzel az infóval semmivel se vagytok előrébb. Van egy domináns tüszö ami kb 3 napon belül megreped. Ennyi. Ez nem garancia a sikerhez, hanem elengedhetetlen feltétele. Ettől sajnos nincs több esélyetek, mint egy párnak aki kétnaponta együtt van. Ettől függetlenül sok sikert nektek :)
2021. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!