Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Covid elleni oltás annak nem...

Covid elleni oltás annak nem ajánlott aki babát tervez. De mivan a férfiakkal? Nekik sem?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
en miota megkaptam a pfizert nem áll fel
2021. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
A férjemnek pedig igencsak feláll a kínai oltás után is, nem kell ezen izgulni. Maga a vírus sokkal nagyobb kárt okoz a spermákban mint amit az oltás okozhat, úgyhogy ez még mindig a jobbik eset, de egyébként tudtommal semmilyen negatív hatást nem regisztráltak eddig.
2021. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Az egyetlen, ami gondot okozhat, ha már terhes vagy és belázasodsz, de ez sem törvényszerű. Max addig várjatok, amíg az ismétlőt megkapod, utána lehet teljesen nyugodtan próbálkozni. 😊
2021. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
1es,troll vagy?
2021. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy nem ajánlott. A biztonság kedvéért várni kell 2 hónapot a teherbe eséssel. A kettő nagyon nem ugyanaz.
2021. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

#4 igen, troll vagyok

#1 voltam

2021. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen 5-ös, valóban nem ugyanaz. De arra vagyok kíváncsi, hogy ha a férfit oltják, akkor is várni kell e, vagy nem. Mert erről semmilyen információt nem találok.
2021. máj. 1. 16:52
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
A baba genetika csinált egy jó videót az oltasokrol ebben a témában. És ott ha jól emlékszem, azt mondtak igen, várjanak a ffiak is a biztonság kedvéért. De keress rá az oldalukon. Kismama, covid, oltások ilyen témában volt.
2021. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, 2 hónapot ír férfiakra is.
2021. máj. 1. 18:42
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Montrealban járunk egy elég jó termékenységi klinikára. Itt az az álláspont, hogy a férfi és nő is legyen mihamarabb oltva és nem kell várni. Amúgy elég sok tudományos írás van már erről, a külföldieket érdemes olvasni. Én nem adnék arra, amit a háziorvos mond. Magyarországon kb hetente változik az álláspont. Persze aki attól érzi magát biztonságban, az várjon amennyit szeretne.
2021. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!