Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Többi lennt,...

Evvc.lkh kérdése:

Terhes lehetek? Többi lennt, kerlek nyugtassatok meg, nagyon félek.

Figyelt kérdés

Múlt hét hétvégén (nem a legutóbbin, hanem előtte) megszakítással "védekeztünk" a barátommal, úgy, hogy nekem megvolt (2.nap)

Most hétvégén (legutóbbin) kiszakadt a gumi, és vettem be 11 órán belül escapelle eseményutáni tablettát. Nem lettem tőle rosszul, de azóta nagy a hasam, puffadok/fáj. Nagyon félek.

Nem állnék készen egy gyerekre. Ma osztálytársam beparáztatott, hogy lehet nem is attól vagyok terhes (ha vagyok) hogy esetleg ne hatna az eseményutáni (mert eddig én ettől féltem) hanem a múltheti megszakításostól. De menstruácio alatt nagyon kicsi az esélye, nem? Meg nem ment belém.

Segítsetek kérlek. Szüleim tudják, várjuk a 2 hetet a teszthez.

16/L



2021. szept. 20. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Biztos, hogy nem vagy az.. de bocs a szuleid nem mondtak, hogy szinte 100 szazalek, hogy nem vagy az? Nezz(etek) utana hogy keszul a baba
2021. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Nyugtatni lehet, de a teszt lesz biztos.
2021. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Az esemény utáni, mint egy lórugás. Akár 3 hónap is lehet mire helyreállnak a hormonjaid. Szerintem terhes nem vagy, de egy tesztet a megnyugtatásod miatt csinálj.


Legközelebb védekezzetek, attól mert kicsi az esély, az nem azt jelenti, hogy nulla. A megszakításos módszer nem tiniknek való. Még nem kontrollálják magukat, és nagyobb az esély a balesetnek. Ez nem védekezési módszer. Soha többet ne hagyd magad így...csak óvszer vagy fogamzásgátló.

2021. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Most csinálj tesztet, ne két hét múlva, az aktustól számított 10. napon már kimutatna egy esetleges terhességet.

De szerintem valószínütlen a terhesség.

Viszont a megszakítás NEM védekezés, ha nem vagy készen egy gyerekre, akkor védekezzetek rendesen (óvszer vagy tabletta)

2021. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Hát nekem a menstruáció alatt jött össze, nem nyugodnék meg a helyedben. Csinálj tesztet. De komolyan ha ennyire buta vagy a szexhez minek csinálod? Ártatlan élettel(nem a sajátoddal) játszol
2021. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhet még. Tudom, hogy felelőtlenség volt a részemről.
2021. szept. 20. 19:12
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Ne aggódj. Attól jobb már nem lesz.. de ha ez megnyugtat mi lassan 1 éve rendszeresen megszakitással vagyunk együtt és még nem lettem terhes.. Mondjuk nálunk ha az lennék sem lenne probléma..
2021. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Én is évekig védekeztem megszakítással, de nagyon nem egy tapasztalatlan tinivel, aki attól eldurran, hogy rád néz, és főleg nem 16 évesen, amikor még nem akarnék gyereket. Nem valószínű amúgy, hogy akkor terhes lettél, sőt én az eseményutánis alkalomnál sem gondolnám, de ott picit nagyobb az esély. Szerintem attól puffadsz meg fáj a hasad, hogy sík ideg vagy, meg még esetleg a hormonbombától ami az eseményutániban volt.
2021. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ill azóta híztam 2 kg-t. Lehetséges ettől elhízni? Egyik barátnőm vett már be, és hízott tőle kb 15kg-t. (Viszonylag gyorsan) Valakinek volt hasonló?
2021. szept. 21. 07:48
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Biztosat a teszt fog mondani, de ezek a tünetek nagy valószínűseggel attól a hormonlökettől vannak ami az eseményutáni tabiban volt.
2021. szept. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!