Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokadik ilyesmi kérdés, de...

Sokadik ilyesmi kérdés, de kérlek, nyugtassatok meg: ugye csak a citromlé miatt késik?

Figyelt kérdés

Az elmúlt néhány napban a barátommal néhányszor voltunk együtt bármiféle védekezés nélkül (nem hiszem, hogy sokat számít, inkább csak megnyugtatás önmagunknak, hogy megtörölgette alaposan a dolog előtt, hogy ne maradjon esetleg előváladék rajta), de csak néhány másodpercre (30-60 nagyon max.), igazából nem is értem, miért, csak elkapott minket a hév, de 1-2 ilyen eset után megbeszéltük, hogy ne, ezt semmiképp (ő amúgy nincs annyira odáig a dologért, ezért nem készültünk fel védekezéssel), és be is tartottuk (előtte nem értem, miért nem sikerült, ahj). Az egyik közepesen termékeny napnak jelölt volt, a többi sima... Ugyanakkor, majdnem másfél hete folyadék gyanánt (szinte) csak limonádét iszok, ami pedig köztudottan eltolhatja a ciklust kb. 1-3 nappal. Ma kellett volna megjönnie, de sehol semmi, lehet, csak beképzelem, de néha, mintha enyhén fájdogálna egy pici időre a hasam alja, de ennyi:( Rettegek, komolyan, a rosszullét kerülget annak a gondolatára is, hogy most ezzel esetleg elrontottuk az életünket... még csak annyira kirívóan stresszesebb hónap sem volt ez:( (amiatt volt már, hogy késett)

nyugtassatok meg, kérlek. majd ha megtudom a fejleményeket, nyugodtan szidhattok, de addig, kérlek, ne.



2019. júl. 1. 21:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Védekezés nélkül szexeltél, így lehetsz terhes.
2019. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
73%
Huzzatok mar aludni.
2019. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
79%

pedig simán lehetsz terhes

ha a dugás ment, akkor a gyereknevél is menjen

létezik abortusz is

ha elsőre betette naturan, akkor utána ez nem jutott eszedbe

szívből gratulálok

Na, ilyen válaszokat fogsz kapni, és igazuk lesz a válaszolóknak.

2019. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

csak, hogy megnyugtassalak, egy ismerős hölgyike most vár gyereket, mert szintén csak így durrbele módon történtek a dolgok. aztán, hogy hogy nem, terhes lett.

én nem szidlak, nem az én életem, de a tacskó nyitva van még ilyenkor, a teszt pedig nem drága. és a menstruáció várt napja a legjobb a teszt elvégzésére, ilyenkor a legpontosabb.

2019. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem szedsz gyógyszert ha már az emberednek derogál kotont húzni? Ha volt ideje megtörölgetni, akkor aligha kapott el a hév. És igen lehetsz terhes, a nagyfiam megszakítás mellett érkezett, de mi nem védekezésnek használtuk...
2019. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig a védekezés nélküli szex törölgetés meg miegymás ellenére is védekezés nélküli szex. És 30-60 másodperc már bőven elég. Sőt, akár 1 másodperc is. Nem ezen múlik.


Nem foglak szidni, mert mi értelme lenne?!

Am sem az én életem. De nem igaz h nem lehetett vigyázni ha nem akartok még babát. Na mind1


Vegyetek tesztet.

Aztán írd meg mi a helyzet. :D

2019. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
87%

Tessék, én megnyugtatlak. Nyugodj meg. Sokan éveken át várnak babára, és nem esnek terherbe. Neked is jó esélyed van rá, hogy az első néhány alkalommal ne termékenyülj meg.

Persze vannak, akiknél elsőre össze jön, de ez kevésbé valószínű. Szóval nyugodj meg.

Ráadásul, hiába idegeskedsz, vagy terhes vagy nem, az idegeskedés semmin nem változtat. Mit tudsz csinálni? Örökbe adod a babát? Felneveled te? Mi lesz ha elhagy a partnered és mi, ha együtt aradtok? Miből fogtok megélni? Gondold végig az alternatívákat, és mári keveésbáé látod majd sötétnek a jövőt.

Meg hát valószínűleg úgyse vagy terhes...

2019. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Hát, köszönöm a válaszokat...

Egyébként, ami esetleg még hatással lehet, hogy volt egy betegségem június közepe körül, ez a tipikus hasmenéses-hányásos. Arra szedtem a szokásos dolgaimat: Cralex, Advil (fájdalomcsillapító), meg néhány vitamin. Ja, és a hőség is esetleg... szokatlanul és hirtelen ért, hajlamos vagyok amúgy is rosszul lenni.

Csak mondja valaki azt, hogy nem lesz baj, a valóságon az sem változtat, ha hazudtok. Ha rástresszelek, csak mégtöbbet fog késni... :(

2019. júl. 1. 21:45
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek nincs értelme, ezeken gondolkozni miért késhet. Ezeregy ok lehet rá, az egyik, nyilvánvalóan a terhesség, és ez az amit holnap reggel egy teszttel kizárhatsz. Menj és vegyél tesztet, nem drága.
2019. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
59%
Ha mar sexhez van eszed akkor legyen arra is hogy elmesz es veszel egy tesztet
2019. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!