Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beàgyazódási vérzés? Nálatok...

Beàgyazódási vérzés? Nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan azt mondják, ez csak egy mende-monda, de nekem is van olyan rokonom, akinél jelentkezett ilyen jellegű vérzés a terhesség elején.

Férjemmel babát tervezünk, tegnap délután elkezdett picit görcsölgetni az alhasam, utána nagyon-nagyon minimális mennyiségű világos barnás folyást tapasztaltam. (Csak a papíron látszott), majd estére ismét sima fehérfolyás lett belőle. Reggel pisinél ismét egy kis mennyiségű barnázásom volt. Azóta nincsenek nagyon görcsök, csak néha 1-1 szúrkálás.

Szerdára nem várom, a ciklusom megbízható, általában 27 napos, néha 28. Ilyet még sosem tapasztaltam egy menstruációm előtt sem.

Szerintetek ez lehet beágyazódás jele? Emellett kissé teltebbek a melleim, de nem olyan kemények, mint a pms-nél (inkább mintha vízzel teli zacskók lennének :D), illetve leginkább a bimbó környéke érzékeny.



2021. szept. 26. 20:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Írd majd meg, drukkolok!
2021. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán aznap kellett volna megjönnie, de nem emlékszem. Este a papíron volt egy kis vér, raktam be mini tampont, amit hajnalban ki akartam cserélni, de azon nem volt semmi. Reggel csináltam egy tesztet, pozitív lett.
2021. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
73%

Nekem volt, barnàzàs, kevés mennyiségben. 9 dpon. Aztán mintha elvàgtàk volna, elmúlt, másnap pozitív is lett a teszt.

Nekem sem volt sosem mensi előtt ilyesmi, azóta sem. Csak a következő terhessegnel szintén, viszont akkor több valamivel és akkor a 7.-8. dpon is. Bizakodàsra ad okot, drukkolok. Írd meg, ha teszteltèl.

2021. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Reménykedem, hogy babó lesz a dologban.

Más jel nem nagyon van, talán csak annyi, hogy nagyon érzékeny lett a szaglásom. Nem voltam sosem válogatós, de most csomó dolgot nem eszem meg, mert nem tetszik az illata.

2021. szept. 26. 21:40
 15/25 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt középidős próbálkozás után kb.1 héttel rózsaszínes folyàs. Fura is volt, azt hittem, korábban jön meg. Aztán semmi. Utólag gondoltam, hogy lehetett akkor az a beágyazódás, mert aztán pozitív lett a tesztem.
2021. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
47%
Nekem sem volt semmilyen vérzés.
2021. szept. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy barna pecsételés kb. 5 nappal, mielőtt megjött, gondoltam is, hogy sikertelen hónap. Nálam mondjuk néha előfordult, hogy pár napig barnáztam, mielőtt megjött. Aztán abba is maradt, 1 nap volt az egész, és lám terhes lettem :D De hogy mi volt az a kis barnázás, már sose derül ki.
2021. szept. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!


Adtatok egy kis reményt! :D

2021. szept. 27. 11:03
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, kb 2 db 100 Ft-os érme nagyságú barnás rózsaszín folyás az ovu utáni 6. nap környékén. Én csak három nappal később teszteltem, pozitív lett. (Soha nem barnáztam, hormonok rendben vannak/voltak. Ezt csak azért teszem hozzá, mert tudom, hogy sokan vannak itt, akik valamiért csípőből elutasítják ezt a beágyazódási vérzés dolgot, hogy márpedig az igen is lehetetlen, mert az xy nőgyógyász is megmondta, és neki sem volt, meg különben is, csak...)
2021. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt.

24 naposak a ciklusaim, alapból szoktam is barnázni előtte. A 21. napon szúrt egy pontban a hasam kb fél órán át, majd amikor mentem mosdóba, törlésnél picit barna volt a papír. El is könyveltem, hogy nem sikerült a dolog, de utána furcsálltam, hogy aznap is meg másnap is iszonyatosan puffadtam, pedig ennyire soha nem szoktam, és azon az egy törlésen kívül nem volt barnázás...Pedig nekem mindig úgy van,hogy ha egyszer elkezdődik, akkor nem szűnik meg.

A 23.napon délután kíváncsiságból csináltam egy Predictor tesztet, és erős pozitív lett.

2021. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!