Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák. Létezhet olyan,hogy...

Kismamák. Létezhet olyan,hogy a kismama erőlködik nagy wc-zésnél és "kipottyan"csak úgy a magzat?

Figyelt kérdés
14-16 hetes terhességnél minden előjel nélkül "kieshet" a magzat erőlködésre? Egyáltalán érezné,hogy kiesett valami? Mekkora ilyenkor a baba?

2021. szept. 30. 14:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Olyan nincs, hogy egy ekkora magzatot nem vesz észre, ha elvetél és megindul. Erősen vérzik, fájdalmas és utána is vérzik még elég sokáig,amig tisztul, mert egy "seb" marad a méhben, ahonnan leválik a placenta (csak a filmekben zajlik a szülés úgy, hogy sehol egy csepp vér...) Nem tud minden nyom nélkül csak úgy kiesni, pláne hogy nem egy 2 percet dolog a vetélés, hosszú és fájdalmas még ennél kisebb terhességnél is
2021. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
A "fájdalmas" nem azt jelenti, hogy picit görcsöl a has, hanem azt, hogy elfetrengsz a földön és a mentő szed össze. Csak hogy ez se legyen így a levegőben. Rohadtul fáj!
2021. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy tiltaná a gyakori bármilyen abszurd vagy nem abszurd kérdést felrenni.. ismered azt a kifejezést,hogy tételezzük fel?
2021. szept. 30. 20:56
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
13-as Én ismerem. De ki olyan beteg, akinek ilyesmi eszébe jut? Egy nőnek a menstruáció is sokszor elviselhetetlen görcsökkel jár. Nagyon nem észrevehetetlen, akkor egy ekkora magzat kvázi megszülése, mert ilyenkor már nem szövetcsomó régen, és méhlepény táplálja, és ez nem pottyan ki csak úgy minden következmény nélkül. A méhszáj sem tágul magától, az egy folyamat.
2021. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ez a tere egy ilyen kérdésnek. Itt nem lehet magas szintű szakmai kérdéseket megvitatni, itt a helye az ilyeneknek, amit máshol nem lehet feldobni, átgondolni közösen. Nem az az oldal neve, hogy IGAZI események. Van, aki a könyvéhez gyűjt itt történeteket, van, aki a gondolatmeneteit beszélgeti át, van, aki a kimaradt gimis bioszt pótolja, teljesen mindegy, helye van itt.
2021. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14-es szerintem nem kell "betegnek" lenni hozzá. Én szorulásos vagyok nagyon, és mikor erősen nyomtam, én is belegondoltam hirtelen, hogy lehetséges - e, hogy kinyomom a babát is.. Bár az nyilvánvaló számomra, hogy teljesen észrevétlenül ekkora baba nem pottyan ki.
2021. okt. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Kedves 14es. Köszönöm,de makk egészséfes vagyok és nincs semmiféle betegségem,azért mert feltettem egy ilyen jellegű kérdést.
2021. okt. 11. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!