Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nagyon faj a fejem vehetek...

Ha nagyon faj a fejem vehetek be flektort?

Figyelt kérdés
Eleg migrenes vagyok. Flektor por ami segit mas nem. Ma vagyok 4.dpon. Felek a gyogyszer befolyasoja a teherbeesest. Lehet hulyeseg de felek.
2021. okt. 3. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

4. Dpo. Vagyis még el se indult a dolog, már terhesként kezeled magad. 12. Hétig nincs kapcsolat közvetlen közted meg az embrió közt. Addig szedhetsz bármit.

4. Dpo...😑

2021. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jo valahogy gondoltam de jobb felni mint megijedni….
2021. okt. 3. 12:13
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem igaz, mi az hogy a 12. Hétig szedhető bármi?? Kb semmi sem szedhető, jövő szerdán töltom a 12. Hetet és kb max paracetamol, nospa szedhető...
2021. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy nekem, nagyon elohozta a, migrenem a, terhesseg, előtte evekig nem volt, most kb hetente, nekem engedett a sumatriptan ha már nagyon szenvedek mint pl most éjjel de abbol is csak negyedeket szedek, sosem többet.
2021. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4 dpo? Igen vehetsz be.

Nagyon migrénes vok. Van hogy heti szinten veszek be neurológus által felírt gyógyszert (CINIE) Mind a 2 terhességem előtt is szedtem.

Az elsőnél közvetlenül a tesz előtti nap (le is mondtunk a sikeres hónapról, mert mensi előtt mindig migrénem van)

Egészséges 6 éves a lányom

2021. okt. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
1-es hülyeséget beszél. Az 5.-6. terhességi héttől a 12. hétig szinte semmilyen gyógyszert nem lehet szedni (vannak kivételek). Na, de 4 dpo-n?! Akkor te terhes sem vagy, bármit szedhetsz. A teherbeesést nem befolyásolja egy fájdalomcsillapító.
2021. okt. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sumatriptan nekem is van. 100mgos. Nem is tudtam hogy az megengedett a terhesseg alatt. Persze tudom nem vagyok meg terhes meg barmi lehet csak nem nagyon szeretek eros gyogyszereket szedni. Max ha nagyon muszaj… pl a migrennel muszaj. En is attol felek HA esetleg terhes leszek hogy a hormonok jobban kihozzak a migrenem. Nekem a panadol meg ezek nem hatnak semmit…
2021. okt. 3. 12:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom hogy boldog volt az orvosom de azt mondta HA nagyon elviselhetetlen, márpedig nekem sokszor az, akkor beveheto sumatriptan. Mondjuk nekem 50mg van és egy negyed is elég általában, de mindig próbálok várni mert buntudatom van ha beveszem, de van h nincs más megoldás. Aki igazán migrenes, az tudja
2021. okt. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kerdezo nem vagy még terhes

A gyógyszerre gondolom nincs ráírva hogy meggátolja a beagyazodast

2021. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Mar vettem be flektort. koszonom a valaszokat :)
2021. okt. 3. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!