Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17hetes kismama vagyok ma...

17hetes kismama vagyok ma nagyon kínzó fogfajas gyötört sajnos nm birtam tovabb és be vettem egy flektort meg még egyet összesen 4flektort és 4 donalgint. Tudom felelötnenség volt de . Mi baja llehet a babának tőle?

Figyelt kérdés
Mostmár aggódom de nem birtam tovább

2016. jún. 9. 22:03
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz,gyógyszer bekapkodás helyett!
2016. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
ezeket tilos szedni!!! ügyeletre mennék azonnal! panadol vagy algoyprin amit szabad szedni! ráadásul ennyit egyszerre!
2016. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%

"be vettem egy flektort meg még egyet összesen 4flektort és 4 donalgint"


csak kíváncsiságból, hányas voltál matekból?


flectort be lehet venni 6 hónapos korig, viszont donalgint nem szabad terhesen. szegény baba, biztos koki ma a sok méregtől :(


egyébként az nem jutott eszedbe, hogy felkeress egy orvost?

2016. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
77%
Hogy lehet valaki ilyen felelőtlen??? Ha érzéstelenítő nélkül húznák ki, azt is kibírnám a gyermekem érdekében. Gondolom a babádnak is jutott belőle rendesen. Gratulálok.
2016. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy fogorvost és beszélj a nőgyógyászoddal. Mondjuk a fogfájás jelentkezésénél kellett volna fogorvoshoz menni, nem pedig beszedni fél nap alatt 8! szem gyógyszert...
2016. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Durva mennyiség... :( Szerintem ez így konkrétan nem meghatározható, hogy mi baja lehet tőle... Tarts otthon Panadolt, bármikor jöhet egy fejfájás, láz!
2016. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
64%

Utolso elotti. A babadnak sokkal jobban artana a sokk es a fajdalom ami teged erne.. ott mad nem egy tejfog kihuzasarol lenne szo...

Kerdezo igen felelotlen voltal. Menj ugyeletre (ahogy a magyar korhazakat ismerem ne lepjen meg ha nem "dicsernek" meg)

2016. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
72%
És mi lesz az ügyeleten? Kiszedni már nem tudják a gyógyszert, meg nem is kígyóméreg, nincs antiszérum, amit beadnak és meg se történt. Szomorú, hogy ennyire nem számít a magzatod. Szerintem a felelősség legalapabb szintje, hogy előre felkészülök, hogy baj esetén terhesen mit vehetek be. Ha nem vagyok ennyire előrelátó, legkésőbb a fájdalomkor ráguglizok, mit lehet bevennem. De utólag már nem mindegy??? Vagy azt vártad, hogy megnyugtassanak, hogy á, semmi gáz...?
2016. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
26%
Ez eleg szar felfogas (utolsonak irom).... amit az elejen irsz. Ennyi erovel aki rakos minek menjen orvoshoz ugysem 100% hogy tudnak segiteni?! Eleg pesszimista hozzáállás.
2016. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
90%
Kamu...
2016. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!