Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alábbi ovu tesztek közül...

Az alábbi ovu tesztek közül valamelyik pozitívnak számít?

Figyelt kérdés

A képeket három egymást követő napon készítettem. Az elsőt akkor, amikor az applikáció szerint kezdődött a lehetséges ovulációs időszak. (A minőségért elnézést, most látom csak gépről, mennyire homályosak lettek.)

[link]

[link]

[link]


Ma még érdemes tesztelnem egyet?



2021. okt. 5. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A 2 tünik annak, itt mindenki mondja, hogy egyformának kell lenni, de ahhoz be kell lőni a teszt érzékenységét. 25ösön alig erősödik, a 15ös meg rendesen pozitív.
2021. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, én is így gondolom. Amúgy ezt a tesztet használtam, ez nem tudom, milyen érzékenységű:

[link]

2021. okt. 5. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:
En a helyedben van David vagy Facellet hasznalnek. Nekem nagyon szepen mutatta!! David 20-as a Facelle 25os erzekenysegu.
2021. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok a facelle nekem is szokta és a david 15 is
2021. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, következő hónapban veszek Facelle-t. :)
2021. okt. 5. 11:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!