Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció alatt teherbe...

Menstruáció alatt teherbe eshettem? Mert nagyon furcsán érzem magam. Fáradt és gyenge vagyok, folyamatos hányingerrel.

Figyelt kérdés
mensi alatt nem védekeztünk.előfordulhat ilyem?habár lehet bebeszélem az egészet...
2008. dec. 11. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamennyivel kevesebb az esélye, de nem sokkal...:S

Szerintem nagyon is esélyes:S menstruáció alatt is akármikor lehet spontán peteérés... mindenképp keresd fel a nőgyógyászod, ha netán 72 órán belül lennétek, ami ugye nem derült ki a kérdésből, kérj eseményutánit...

2008. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
en nem tudom megerteni sok not hogy ennyire gusztustalan lenne vagy sexmanias hogy nem birja megvarni azt az idot mig verzik hogy ne sexeljen:S hat hogyvan olyankor gusztusotok sexelni??? nekem nem lenne!!!
2008. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első válaszoló:köszönöm szépen a választ,igazából nagyon szeretnénk a babát és mondták sokan,hogy próbáljuk ki mensi alatt,mert vannak nők,akiknek olyankor van peteérésük.

drága 2.válaszoló!

én szépen kérdeztem,habár nem várhatok mindenkitől emberhez méltó választ.nem tudom mennyire élsz nemi életet és mennyire ismered a testedet,de a válaszodból sokminden kiderül.

most pedig elárulok neked egy nagy titkot,amit csak mi,mocskos,menstruáció alatt szexelő nők tudhatunk:ha az aktus előtt letusolsz(remélem szoktál) akkor konkrétan semmi sem lesz "piros".olyan,mintha nem is lenne meg.és mi sem az első napokban "vétkeztünk".

Ha csak így lehet gyermekem,hidd el,többször is megpróbálom.

2008. dec. 11. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek sok sikert kívánok a baba-projecthez!:D

A második válaszolónak pedig üzenem, hogy a világ legtermészetesebb dolga, hogy egy nőben a párja elélvez. És az, hogy egy nő menstruál, ugyanúgy a világ legtermészetesebb dolga. És tudomásom szerint mind a két tevékenység az emberi faj fenntartásával van kapcsolatban. Te valószínűleg egy kisbaba szoptatását is undorítónak találod. Csak csak egy frigid nő számára lehet ez gusztustalan.

2008. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!