Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtartanátok egy ilyen...

Megtartanátok egy ilyen körülmények között létrejött terhességet?

Figyelt kérdés

Vőlegényem volt, szerettünk volna kisbabát. Akkor 20 voltam. 2 évig nem jött össze. Már az elején kiderült, hogy elég nagy a baj nálam, PCO+IR+PROLAKTINOMA. Az esély kb 0 volt a teherbeesésre. Voltak sikertelen stimulacióim is. Aztán szétmentünk, ami részben ennek is köszönhető.


Lefeküdtem egy 30 éves férfivel aki a volt kollégám. 2.randin gumi nélkül megszakítással voltunk együtt.


Úgy néz ki terhes lettem tőle. Ő meg nem tudja. A 3.randin közölte szeretné ha párja lennék, nem csak szexet akar, véget akar vetni mielőbb az előző kapcsolatának, a barátnője tényleg egy hiéna. Eddig a gyerek miatt volt vele. Nekem annyit mondott egy normális család a vágya. Viszont a barátnője ugyanígy lett terhes anno. Akkor szetmentek, most 3 éves a kisfiú, februárban jöttek újra össze.(nem ezért mentek szét, szakítás után tudta meg az apa a terhességet) 3 hetente találkoznak egy napot a gyerek miatt.


Neki nincs pénze, nekem van. 18 éves korom óta dolgozom, egy örökségből elég sok pénzt kaptam. Tehát a pénz részemről nem akadály, mert nekem van miből felnevelnem. Viszont nem tudom az apja mit szólna hozzá????


Az eszem az abortuszt diktálja, amivel sosem értettem egyet. Illetve ha most én ezt a babát élvetetnem valószínű soha többé nem lehetne gyerekem. Azt meg azért nem akarom, mert én szeretnék gyereket. Csak nem tudom az apja mennyire lesz mellettem. Illetve a szüleim is tajtégzani fognak, nem attól, hogy terhes lettem, hanem milyen körülmények között. Mit csinálnátok? Abortusz és örökbeadas ellenes vagyok. Én szeretném felnevelni.ez egyenlő egy csodával, hogy nekem sikerült


2021. okt. 11. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha feltudod nevelni tartsd meg:) valószinű apuka is melletted lesz, de kitudja...
2021. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A válaszod a kérdésben van. Ha szeretnéd, ha úgy alakul egyedül is, tartsd meg mindenképp.
2021. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
az nem opció, hogy egyedül felneveld?
2021. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak a vőlegényeddel nem jöhetett össze a gyerek? Igen nálad is van hiba, de vőlegényed is lehetett problémás és ketten együtt már nem jött össze a gyerek. Nem egy párt ismerek akiknek nem jött össze a gyerek, de amint szakítottak vki mással egyből össze jött a baba.
2021. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi itt a kérdés, van pénzed feltudod nevelni, akkor?
2021. okt. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Abortusz és örökbeadas ellenes vagyok. Én szeretném felnevelni."


Akkor mi a kérdés?

2021. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd meg,és ha ugyalakul,hogy nem áll melletted/mellettetek az apuka,akkor sz@rd le

Főleg ha fel tudod nevelni

2021. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy, hogy szàmít, hogy a “szüleid tajtékzani fognak”?


Te akarod? Igen

Kell, hogy az apa képben legyen? Nem, meg tudod oldani egyedül is

Tényleg menni fog? És nem az anyagi oldalára gondoltam

( nyilván jobb lenne, ha akarnà az apja is és együtt)



Egyébként monden formàcióban meg kellene úgyis beszèlni a partnereddel..

Akkor kiderül az álláspontja úgyis

2021. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Az eszed máskor inkább a védekezést diktálja. Gumi nélkül dugni ugyanis jó eséllyel terhességgel jár. Elég szomorú, hogy felnőtt ember nincs olyan értelmi szinten, hogy ezt felfogja. És lehet emiatt hal meg egy gyerek.
2021. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ezt neked kell eldönteni, illetve érezni belülről. Apukát egy kicsit állítsd ki a képből képzeletben és kérdezd meg magadtól, hogy egyedül is végigcsinálnád-e?? Egy ilyen bizonytalan "kapcsolatra" nem lehet építeni, pláne nem ilyen felelősségteljes döntést. Persze lehet, hogy pozitív végkimenetele lesz, de ez bizonytalan.

Ha te egyedül úgy vagy vele, hogy szeretnéd és menni fog, akkor tartsd meg. Ha nem, akkor inkább vetesd el. Én gonosz vagyok, de egy kvázi egy éjszakás kapcsolatból származó gyermeket valószínű nem tartanék meg. Nem csak az anyagi szempontokat kell figyelembe venni, hanem azt is, hogy sokkal nehezebben fogsz már egy gyerekkel társat találni és én tudom, hogy kötődési nehézségeim is lennének vele, hiszen nekem a rémálmaimban szerepelt, hogy teherbe esek valakitől, akitől nagyon nem kéne. Lehet csak beképzelem, de talán nem tudnék olyan szeretettel tekinteni rá, mint egy szerelmi kapcsolat gyümölcsére.

A férjemnek viszont éppen néhány éve ecseteltem, hogyha most éppen már kifelé kacsintgatnánk a kapcsolatunkból is bevállalnám vele, mert sokat adott nekem érzelmileg és soha nem bánnám, hogy van vele közös gyerekem, akármerre is sodor minket az élet. Sőt... inkább vele és tőle, minthogy a korom miatt kétségbeesésemben belelökjem magam valakivel ebbe a helyzetbe. A kötődés is teljesen máshogy alakulna. De ez én vagyok, te meg te vagy.

Ülj le és beszélgess el magaddal jó néhányszor mielőtt meghozod ezt a döntést.

2021. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!