Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtartanátok egy ilyen...

Megtartanátok egy ilyen körülmények között létrejött terhességet?

Figyelt kérdés

Vőlegényem volt, szerettünk volna kisbabát. Akkor 20 voltam. 2 évig nem jött össze. Már az elején kiderült, hogy elég nagy a baj nálam, PCO+IR+PROLAKTINOMA. Az esély kb 0 volt a teherbeesésre. Voltak sikertelen stimulacióim is. Aztán szétmentünk, ami részben ennek is köszönhető.


Lefeküdtem egy 30 éves férfivel aki a volt kollégám. 2.randin gumi nélkül megszakítással voltunk együtt.


Úgy néz ki terhes lettem tőle. Ő meg nem tudja. A 3.randin közölte szeretné ha párja lennék, nem csak szexet akar, véget akar vetni mielőbb az előző kapcsolatának, a barátnője tényleg egy hiéna. Eddig a gyerek miatt volt vele. Nekem annyit mondott egy normális család a vágya. Viszont a barátnője ugyanígy lett terhes anno. Akkor szetmentek, most 3 éves a kisfiú, februárban jöttek újra össze.(nem ezért mentek szét, szakítás után tudta meg az apa a terhességet) 3 hetente találkoznak egy napot a gyerek miatt.


Neki nincs pénze, nekem van. 18 éves korom óta dolgozom, egy örökségből elég sok pénzt kaptam. Tehát a pénz részemről nem akadály, mert nekem van miből felnevelnem. Viszont nem tudom az apja mit szólna hozzá????


Az eszem az abortuszt diktálja, amivel sosem értettem egyet. Illetve ha most én ezt a babát élvetetnem valószínű soha többé nem lehetne gyerekem. Azt meg azért nem akarom, mert én szeretnék gyereket. Csak nem tudom az apja mennyire lesz mellettem. Illetve a szüleim is tajtégzani fognak, nem attól, hogy terhes lettem, hanem milyen körülmények között. Mit csinálnátok? Abortusz és örökbeadas ellenes vagyok. Én szeretném felnevelni.ez egyenlő egy csodával, hogy nekem sikerült


2021. okt. 11. 15:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül is fel tudod nevelni, ha az apja nem támogat, szeretnéd is a babát, akkor mindenképpen tartsd meg.
2021. okt. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mivel megszakitassal voltatok egyutt, gondolom, mindketten tisztaban voltatok azzal, hogy van esely babara. Amiket irsz eü-i elozmenykent csak nehezito korulmeny, nem zarja ki onmagaban a terhesseget, nekem dieta+mozgassal sikerult tunetmentesse valnom, ket gyerekem van.
2021. okt. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Megtartanám. Tényleg csoda hogy osszejott ennyi betegség mellett.
2021. okt. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben 100% hogy még tartanám, nem érdekelne az apa hogy mit akar vagy mit nem, főleg ha anyagilag jól álnék meg hogy amúgy is akarnák gyereket. Szerintem zartsd meg. Én bármit meg adnék egy babáért, de nekem erről az álmomról le kell mondanom. Szerintem tartsd meg nehogy életed végéig meg bánd a döntésed..
2021. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
Kedves Kérdező! :) Én a helyedben megtartanám. A soraid alapján Te is egyértelműen ezt szeretnéd. Ez a lényeg. Az nagyon jó, hogy az anyagi háttér biztosított. És ez tényleg egy csoda, hogy várandós lettél. Sokkal nehezebb az apja nélkül felnevelni egy gyereket, de nem lehetetlen, főleg ha az anyagiak adottak. És még nem is biztos, hogy apa nélkül nőne fel. A soraid alapján nagyon megbánnál egy abortuszt, főleg hogy abortuszellenes vagy. Minden jót kívánok, és jó döntést! :)
2021. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Röviden: Igen.
2021. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!