Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lesz most velünk?

Mi lesz most velünk?

Figyelt kérdés
Párommal ma voltunk spermatogramm vizsgálaton,s egy db spermát nem találtak a mintában,sem élőt sem nem mozgót...-most mi lesz????
2010. szept. 2. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Esetleg ha az orvost kérdeznétek?
2010. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Így sajnos a párod nem lehet a baba biológiai apja, donor spermát kéne szerezni spermabankból, és inszeminációt végeztetni. Vagy örökbefogadhattok egy babát.

Sajnálom.

2010. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért még ne adjátok föl! Ma már annyi mindenen tud segíteni az orvostudomány! Hallottam én is ilyen esetekről, igaz tapasztalatom hála Istennek nincsen, de biztos van valami szer amivel segíteni lehet. Esetleg van valamiféle műtéti eljárás is ha jól tudom, amivel spermát lehet nyerni. Mindenképpen kérdezd meg ezekről az orvost esetleg többet is!
2010. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, hogy most hülyeséget kérdezek, de mi az a donor sperma?
2010. szept. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
szerintem más férfi spermája,nem?
2010. szept. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sztem is az orvos kellett volna kerdezni, de ugy tudom, hogy ilyen esetben elszoktak vegezni a ferfin egy mutetet (mar ha belemegy), hogy mashonnan nyerni spermat, mert elofordulhat, hogy mashol van (nem tudom hirtelen hol szoktal keresni). Ha ott sincs, akkor tenyleg csak az orokbefogadas vagy spermadonor. Sajnalom!

:-(

2010. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

amiről az utolsó ír az a herebiopszia


[link]


De kérdés hogy 0 db mozgó spermánál van-e értelme biopsziának? Nem tudom, az orvossal kellene átbeszélni ezeket.

2010. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A spermabankot sok lány felkeresi. Én is voltam már egy szobában hasonló cipőben járó lánnyal. Ilyenkor egyből lombik van. Legalábbis nála nem szenvedtek az inszemmel. De biztosan lehet a s.képet vhogy javítani. Gyógyszerrel vagy természetes útón. Én például most keresek fel egy reflexológust a meddőség témában. Azt mondják segíthet...
2010. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én azért nem mondanám h rögvest a donorspermában,meg örökbefogadásban kellene gondolkoznotok..azért ennyire ne legyünk pesszimisták..Nekem éppen innen annak idején lett egy levelezőtársam,az ő férje is ugyanebben a cipőbe járt,és kaptak vmi gyógyszert,ami -bár baromira drága volt,de a következő vizsgálatnál már találtak spermát az ejakulátumban.Ez azt jelenti h vmi el-beindult.Sajnos nem tudom h mi lett a vége a dolognak,megszakadt a kapcsolat.De azért nem kell feladni a reményt!Itt a lányoktól olvasok más készítményeket h szedi a férjük pl. E vitamin.A műtét is szóba jöhet,ha ez az oka h nincs sperma,lehet h csak el van záródva vmi odabent.Fel a fejjel!
2010. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
lassan állatokat, sőt talán nem sokára embert is fognak klónozni, nagyon kellene bíznunk abban hogy csak van olyan megoldás, ami sikerhez vezet...
2010. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!