Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki járt már hasonló...

Valaki járt már hasonló cipőben? Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés lesz, előre is bocsi. 😅 Most járok a 7. dpo-n. Nem vagyok nagy cicikkel megáldva. Azt vettem

Észre, hogy máshogy “viselkedik” a mellbimbóm, állandóan kicsúcsosodik és keményebb, mint általában. Tudjátok, mint amikor nagyon hideg van.😅 Kicsit mintha nagyobb is lenne emiatt. Valaki járt már így? Ezt mi okozhatja? Hormonális változás vagy akár a terhesvitamin? Terhesség jele gondolom nem lehet, hisz még korán is van hozzá, plusz sehol sem olvasni ilyenről.


2021. okt. 27. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy pedig itt az ősz, hűvösebb van, a vérkeringésed meg a béka feneke alatt.

Annyi biztos, ez nem terhestünet.

2021. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hormonok, akkor az PMS, 7. napon még a beágyazódás sem történt meg, nem lehet terhesség tünete.
2021. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem gyanakszom babára, mivel külföldre szólított a munkám és ovu előtt 3 nappal, meg utána egy nappal tudtunk csak együtt lenni. A pms tünetek általában ovu után rögtön szoktak nálam jelentkezni, görcsölgetek, fáj a mellem, derékfájás stb. Most ezekből csak a derékfájás van egyelőre. lehetséges, hogy a kemény cici akkor új tünetként társult hozzá. 😌😂
2021. okt. 27. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így többször is😂 Mindig csak a jobb csinálta és őszintén, borzasztó idegesito volt😂 Akkoriban barátom sem volt nemhogy terhes letten, volna, de sosem tudtam meg az okát 😂
2021. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hideg van kint :)
2021. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!