Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesseg belole szerint...

Lehet terhesseg belole szerintetek? Kisteso projektben vagyunk!

Figyelt kérdés

Szeptemberben volt egy vetelesem a terhesseg a 6.heten szakadt meg.

Oktober 15-en megjott a menzeszem 21.-en el mult. Vegig egyutt voltunk a ferjemmel termekeny napokon ovulaciokor is.

November 12.-en van a nemvart 2 napja merem a homet reggel ebredes utan az alap testhom 36,8 viszont tegnap 37,1 ma meg 37,2 lett. Par napja has szurkalast eszleltem faradtsagot nem tudom ez az idojaras miatt lehet e vagy sem. A mellem is sajog viszont az lehet a 17 honapos totyogosommal meghuztam nemtudom neha a derekam szurkal a hasi szurkalasokkal vegyitve egyszerre.

Nem tudom ez mennyire normalis



2021. nov. 2. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesztelés, UH kideríti. Az általad leírtakból nehéz megmondani, mert írtál tüneteket mellette és ellene is.
2021. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teszthez meg korai lenne nem meg uh-hoz is meg 10 nap hatra nemvartig
2021. nov. 2. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem mostanra gondoltam, csak nem írtam oda, hogy "idővel, később" stb.).
2021. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem merek remenykedni legutobb is bele eltem magam meg az orvosok is biztattak es megis elment a baba megvarom hogy kessen ☺️ koszonom a valaszodat
2021. nov. 2. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok-sok szerencsét és vidám életet!
2021. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a hődet méred, 2 napból semmire nem lehet következtetni. 2-3 havi folyamatos követéssel már igen. Én 3,5 hónapja mérem és 1x fordult elő, hogy szakaszosan 3-4 napig esett vissza mensi előtt a hőm (akkor késett 2 napot).

Amúgy aznap reggel szokott leesni, mikor megjön. Magyarán még mensi előtt 1 nappal sem tudhatom, hogy babára utal-e a magas hőm... Úgy tudom peteérés utáni 16. napon ha még fent van, akkor az már biztos jel.

2021. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hat kivancsi leszek mi lesz a vege nem igazan vagyok szerencses kisfiam erkezesere 2 evet vartunk mire fel adtam es ossze jott

Legutobbi terhessegem ami megszakadt szinten fel evet varatott magara mire fel adtam es ossze jott aztan bele eltem magam es elment igy mar nem igazan tudok pozitiv maradni a dolog kapcsak

2021. nov. 2. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!