Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt valójában peteérése...

Mikor volt valójában peteérésem? Ebből lehet baba?

Figyelt kérdés

Kedden (11.02.-án) volt a ciklusom 14. napja, elvileg akkor van peteérés, együtt is voltunk a párommal.

Ma elkezdett fájni a hasam, amiből tudtam, hogy most van peteérésem, összetéveszthetetlen a fájdalom jellege.

Most ez azt jelenti, hogy kedden nem is volt peteérésem? És akkor valószínűleg nem is leszek terhes?


2021. nov. 5. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Megeshet.

Hogy terhes leszel-e, az meg függ attól is, hogy ma is egymásnak estek-e.

2021. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Először is, nem mindenkinek van a 14.napon peteérése... nem tobotok vagyunk, ez csak egy átlag.


Másodszor az, hogy fáj a hasad, még az sem biztos, hogy a peteérés (én sokaig biztos voltam benne, majd mikor ultrahangon követve lett, kiderült egyáltalán nem akkor volt).


Harnadszor, ha a legesélyesebb pillanatban szexeltek, akkor is ilyen kb 15% a teherbeesés esélye a tankönyv szerint.


De hogy válaszoljak is, szexeltetek védekezés nélkül, magyarán van esély a babára


Majd kiderül, ne görcsölj rá..

2021. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Nem 100%, hogy 14. Napon van. Nekem pl 16. Napon volt, nem is jött a baba 8 hónapig, amikoris elkezdtem ovu tesztelni, és a 2. Hónap sikeres volt.

A keddi együttlét... hát szerintem kevesebb az esélye, hogy jó lesz, mint a vagy-vagy. Főleg mivel nem tudjuk, mit jelent ez a bizonyos ovus fájdalom. Hogy épp kilökődött a petesejt? Vagy mit? Érted? Nem tudod, most vagy termékeny, vagy pl ez azt jelzi, hogy holnap-holnapután leszel, vagy mi.

Szerintem próbáld meg a tesztet, ha az pozitív, akkor kell nekiállni az összebújásnak, mert onnan kb 24 óra alatt tud megtermékenyülni a petesejted.

2021. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!