Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Lehetséges hogy...

Mitől lehet? Lehetséges hogy babát várok?

Figyelt kérdés
3. Napja barnázom. Utóljára szept 24. Volt meg. Tudni kell hogy PCOS vagyok. Rendszertelen a menstruációm. Túlsúlyos vagyok és 2 hónapja életmódváltás a kezdtem. Fogytam 14 kg-t. Első este volt egy csepp vér azóta éppen éppen barna. Menstruáció szerű görcseim vannak. A mellem pedig fáj, érzékeny. Orvoshoz egyenlőre nem tudok menni. Tegnap tragikus hirtelenséggel meghalt a férjem keresztapukája. Így most esélytelen hogy bárhová is menjek. Érzelmileg így is elég instabil vagyok.

2021. nov. 10. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Tesztelj!Bármi lehet.
2021. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy teszt biztosabbat tudna mondani, mint a gyakori népe. Erre így nem lehet mit mondani, vagy igen, vagy nem.
2021. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy teszteljek még túl korainak tartom. csak kíváncsi voltam hogy valaki volt e már ilyen cipőben
2021. nov. 10. 20:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tüneteidet terhesség okozza, akkor nem korai már a teszt. Mert a növekvő hcg okoz terhestünetet.
2021. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szeptemberben menstruáltál utoljára, akkor már késik.November van.Már mutatná a teszt.
2021. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ahogy a 4-es írja. Ha tünet van akkor hcg is amit a teszt kimutat. Nekem 11 nappal ovu után pozi lett a tesztem. Tünetek miatt teszteltem. Ha mensid ilyen fura és terhesség okozza akkor már 14-16 nappal vagy ovu után, tehát bármelyik teszt még most este is pozit mutatna terhesség esetén. Pcos miatt inkább tudd hamarabbint később, ha esetleg kellene még progi pótlás ami már a barnázáson látszik is, hogy kell. Nem kell várni tesztelni kell.


A veszteség miatt pedig részvétem.

2021. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nos. Nincs vesztenivalód egy teszttel szerintem. Maximum negatív lesz. De ilyen betegségekkel meg a sok fogyással igazából az is lehet, hogy meg van picit bolondulva a ciklusod.
2021. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csináltam halvány 2 csík lett de még mindíg barnázom
2021. nov. 12. 14:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj el dokihoz.
2021. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!