Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a menstruációm így arra nem tudok támaszkodni. Inzulinrezisztens vagyok. Próbálkozunk babóval. Most vettem tesztet mert úgy éreztem valami nem oké. 4 napja csináltam 2 tesztet nem reggeli pisiből azok halvány csíkosak lettek. Ma csináltam reggel 1-et az negatív lett. Utánna később csináltam megint kettőt 8 óra után azok megint halvány csíkosak lettek. Időpontot dokihoz holnap tudok kérni, legközelebb december közepére. Terhes lennék? De akkor reggeliből miért mutatott negatívat? 4 nap elteltével viszont nem erősödött a csík sem. De azért kivehető. Mindent az útmutató által csináltam.

2021. nov. 14. 09:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A teszt lehet hibás a vérvétel viszont nem. Mennyi lett a hcg a vérvételen? Ha 5 alatti akkor valóban nem vagy terhes. Ez a doki meg paraszt, keress másikat.
2021. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
2 fajta tesztet csináltam. Összesen 12 db-ot. Halvány volt az első pár aztán erősebb és erősebb. Az egyik drágább a másik olcsóbb fajta volt. A drágább 10es az olcsóbb 25ös volt. Az eredmény szerint pedig 2 alatt. Tudomásul vettem hogy nem vagyok az. Csak nem értem miért mutatott ennyi teszt pozitívat. Mert ha egy lett volna az azt mondom hogy megértem, hibás a teszt. De 12 tesztből 12 pozitívat mutatott. Valamilyen szinten úgy érzem hogy jogosan éltem bele magam. Mindent úgy csináltam ahogy a használati utasítás írta. Ráadásul 2 nem ugyanolyan tesztről beszélünk. Teljesen más márka és más árkategória. Mindegy ez van. Az orvos pedig szégyellje magát.
2021. nov. 17. 18:53
 23/26 anonim ***** válasza:
Valószínű kémiai terhesség volt. Sajnos a végeredményen nem változtat. Mielőbbi sikert kívánok!
2021. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem lehet h kémiai volt? Elindult és megrekedt? Mire elmentél vérvételre gondolom kiürült a hcg.
2021. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Valószínű. Szerettem volna erről beszélni az orvossal, hogy akkor most ez mi lehetett.vagy hogy miért görcsölök és barnázom. Vagy hogy egyáltalán hogyan tovább de úgy ott hagyott mint szart a palánkon. Köszönöm mindenkinek!
2021. nov. 17. 19:55
 26/26 anonim ***** válasza:
Valószínű menstruálsz egy erősebbet és mehet tovább az élet. Sajnos van ilyen és lehet nem is az utolsó volt.😏
2021. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!