Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a menstruációm így arra nem tudok támaszkodni. Inzulinrezisztens vagyok. Próbálkozunk babóval. Most vettem tesztet mert úgy éreztem valami nem oké. 4 napja csináltam 2 tesztet nem reggeli pisiből azok halvány csíkosak lettek. Ma csináltam reggel 1-et az negatív lett. Utánna később csináltam megint kettőt 8 óra után azok megint halvány csíkosak lettek. Időpontot dokihoz holnap tudok kérni, legközelebb december közepére. Terhes lennék? De akkor reggeliből miért mutatott negatívat? 4 nap elteltével viszont nem erősödött a csík sem. De azért kivehető. Mindent az útmutató által csináltam.

2021. nov. 14. 09:22
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ez 10es teszt. Nem tudom pontosan mikor kellene megjönnie mert elég rendszertelen a menstruációm. PCOS és IR-es vagyok.
2021. nov. 14. 10:36
 12/26 anonim ***** válasza:

Ha 10 es akkor szerintem ez nem jó hír. Ha ebből van napok óta pozi és nega tesztek akkor ezt én negatívnak venném.

Bár próbálj meg egy másik fajtát azért hátha ha teszt rossz minőség.

2021. nov. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Várok egy pár napot és megpróbálom újra! Köszönöm!
2021. nov. 14. 11:05
 14/26 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Gondolom tökéletes vagy és még nem írtál el semmit.
2021. nov. 14. 11:07
 15/26 anonim ***** válasza:

Szia! Amennyiben nem vérzel, nincs erős görcsölés vagy fájdalom, akkor teljesen felesleges bemenned az ambulanciára vagy 1-2 napon belül orvoshoz rohanni. Ha terhes is vagy, nagyon korai még, semmit nem fog tudni mondani neked az orvos. Javaslom, hogy nézesd meg vérből a hcg szinted, az nem fog hazudni, nem kell találgatni meg csíkot keresni.

Ha nem erősödik a teszt, az sajnos jelentheti azt is, hogy kémiai terhesség, ez esetben a menstruációddal be fog sajnos fejeződni az egész folyamat. A rendszertelen menstruáció miatt sajnos tudom, hogy nálunk nem lehet tudni, hogy most mikor kéne megjönnie, hogy ne teszteljük idő előtt…


Ha esetleg este többet ittál, és napközben meg kevesebbet az be tudja csapni még ilyen fiatal terhesség esetén a teszteket.


Szinten ir+pcos illetve egyeb más problémával küzdök, nekem pénteken volt a beültetésem(lombik).


Ha esetleg ez most nem sikerült, akkor se keseredj el, és ilyen meglévő problémák esetén erősen javaslom, hogy ne a nőgyógyászodra támaszkodj csak, hanem menj el endokrinologushoz is! Kezeletlen pcos+ir mellett a fogyás borzalmasan nehéz és nagyon könnyen vissza is tud menni. (nekem súly problémáim úgy nincsenek de az 5-8kg folyamatosan változott, amíg nem lettem kezelve).


Ha esetleg kérdésed van, bátran tedd fel, ha tudok segítek :)

2021. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Szia! Vérezni nem vérzek. Viszont "barnáztam" 5 napig a múlt héten. Minimálisan. Ezért is csináltam tesztet mert ilyen még nem volt. Érzékeny a hasam ha hasra fekszem bal oldalt lent kb petefészek magasságába. Egyébként nem fáj, szúr. Minimális mindjárt megjön érzésem van. És kicsit puffadtabbnak érzem magam.


Viszonylag könnyen megy a fogyás.3 hónapja kezdtem 18 kiló ment le. 125 kg voltam. Nagyon odafigyelek az étkezésre mert roppantmód hízékony vagyok.


Köszönöm hogy ennyire segítőkész vagy! Tiszta szívből remélem hogy összejön nektek a kicsi! És megtapasztalhatod a csodát.


26 éves vagyok és már van 2 kisfiam. A nagyobb 1 hónap múlva 8 éves a kicsi pedig 18 hónapos. A nagyobbik fiam után , azt mondták az orvosok hogy nem lehet több gyermekem , annyira tönkrement a méhem. De 6 év kihagyás után sikerült teherbeesnem ,regenerálódtam. Lehet tehetetlennek tűnök , de nagyon szeretnénk még egy babát. Annyira szeretem a gyermekeimet! Imádok velük lenni, ők a mindeneim.

2021. nov. 14. 12:53
 17/26 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam még egy tesztet 25-öst ami azt muttatta hogy erősen pozitív. Ma elmentem a kórházba. Nem làttak semmit uh-n ,vettek vért hogy ott megnézzék. Az is azt mutatta hogy nem vagyok várandós. Az orvos kiröhögött és azt mondta hogy biztos rosszul csináltam meg a teszteket mert biztos elnéztem és a két csík negatív.Aztán ott hagyott...
2021. nov. 17. 16:50
 18/26 anonim ***** válasza:
Milyen lett az egyértelmű? Én elmennek másik orvoshoz.
2021. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ezt nem értem.
2021. nov. 17. 17:54
 20/26 anonim ***** válasza:

Bocsánat. Milyen lett az egyértelmű pozitív teszted? Mennyi volt a hcg szinted?


Én a helyedben elmennek másik dokihoz.

2021. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!