Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21évesen korai szülni?

21évesen korai szülni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy kisbabát. Mire megszületne már majdnem 22 lennék.

Párom 25 lenne.

Ő is szeretne babát

3 éve vagyunk együtt , 1,5 éve jegyesek

Lakás , autó, munkahely van

Bele merjünk vágni?


2021. nov. 18. 20:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Magatokat kell ismerni. Én 21 évesen még a pesti romkocsmákban vedeltem, biztos nem babáztam volna. 27 évesen szültem csak.
2021. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

"3 éve vagyunk együtt , 1,5 éve jegyesek"

Előbb házasodjatok össze. Ha addig eljuttok, akkor hajrá! :)

2021. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nagyon korai lett volna. Egyetemre jártam, és életem legnagyobb hibája lett volna gyereket szülnöm az akkori pasimnak.

Szerintem nincs erre egységes 'recept'.

Azok alapján, amit leírtál, én azt mondanám házasodjatok össze, és ha még 1-2 év múlva is rendben lesz minden, akkor jöhet a bébi. De ha most rögtön belevetitek magatokat a családalapításba, akkor szerintem értékes évektől és tapasztalatoktól fosztjátok meg magatokat és a kapcsolatotokat.

2021. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
A fiatalon szülésnek is vannak előnyei-hátrányai. Pl mire a gyereked 20 éves lesz, te még mindig egy szuper fiatal nő leszel és vígan tudod élvezni a hátralévő életed a férjeddel, gyerekeiddel, esetleg unokáiddal. Hátrány az, hogy kimarad (egy része) egy jó korszak az életedből,amikor bulizol, vedelsz, éled az életed, utazgatsz, megcsinálod a hülyeségeket amiket a gyerekednek mesélni fogsz, tanulsz, keresed önmagad stb. Én sajnos későn szültem. 35 voltam. Ha tehettem volna akkor biztos, hogy évekkel korábban vállaltam volna gyereket (de semmi esetre sem 21 évesen). Ezt egyébként neked kell érezned, hogy ilyen fiatalon készen állsz-e az anyaságra.
2021. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Az én anyám is ennyi idősen szült, és mindig elmondja mennyire örül neki.

Én meg annyira gyerekes vagyok ennyi idősen, hogy el nem tudom képzelni, hogy ekkora terhet vegyek a nyakamba.

Szerintem ezt csak te vagy képes eldönteni.

2021. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Én 20 évesen szültem, és nem bántam meg. Bőven megvolt a vedelős, bulizós időszak 16 éves koromtól. Gyerek mellett felépítettem a karrierem, lassan újra szabad leszek, pedig csak 40 leszek, amikor a gyerekek 20. Még nem tudom mihez fogok kezdeni, talán elkezdek végre utazgatni. Vagy elkezdek újra vedelni és bulizni. :) Nem igazán tudok hátrányokat mondani, de ehhez hozzájárul bőven a személyiségem. Én az a típus vagyok, akinek az idő haladtával fogy a türelme. Vannak viszont, akik pont hogy úgy nyugodnak meg, ahogy idősödnek. Na nekik való a 30 feletti szülés. :)
2021. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha ezt gyakorin kell megkérdezni, akkor inkább ne
2021. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%

Lakás,autó,munkahely van.



Szerintem sokunkat érdekelne,ezt hogy hoztátok össze 21 évesen

2021. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
#8 engem spec. nem érdekel 😆
2021. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Legyen SAJÁT tartalékod és legyen meg a minimum 3 év munkaviszony. Szerintem.
2021. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!