Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivel volt már olyan, hogy...

Kivel volt már olyan, hogy voltak tünetei, de negatív lett a teszt?

Figyelt kérdés
12. dpo-n teszteltem reggel és negatív lett, viszont folyamatosan rosszul vagyok. Naponta többször jelentkezik hányinger. Mellem egy hete kezdett feszülni, de most enyhébb. A héten kellene megjönnie valamikor...
2021. dec. 13. 08:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindez lehet pms is. Amíg nem jön meg, addig a terhesség is fennállhat, lehet később ágyazódott be.
2021. dec. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hányinger egyébként soha nem jelentkezett nálam pms-ként. 3 gyereket szültem, náluk sem jelentkezett terhességi tünetkent se...
2021. dec. 13. 08:39
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Amikor a terhesség okoz hányingert, mellfájdalmat, stb, akkor van már olyan mennyiségű hcg, amit a teszt is kimutat. Mivel te tüneteket észlelsz, de a teszted negatív, ez így csak pms tünet. A hányinger is lehet pms tünet, akkor is, ha eddig nem volt neked ilyen. De lehet kisebb gyomorrontás is.
2021. dec. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszi. Akkor elsősorban azoktól várnék választ, akiknek a kérdés szól, ha van ilyen.

Kivel volt már olyan, hogy...

2021. dec. 13. 08:54
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem

Ide csak az írhat választ aki azt írja, hogy persze, volt tünetem és terhes is voltam negatív teszt ellenére?

Aki logikusan leírja hogy valószínűleg pms mivel ha van tünet van hcg az nem érdekel?

Akkor igen

Terhes vagy

Most akkor így jobb vagy így terhes lettél?

2021. dec. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy voltak tüneteim, de negatív volt a teszt, mert nem is voltam terhes.
2021. dec. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már tegnap is megkérdezted, nem kapták elég választ?
2021. dec. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor még nincsenek tünetei a terhességnek a menstruáció elmaradásán kívül.

A hányingernek és a mellfeszülésnek a te esetedben semmi köze nincs egymáshoz.

2021. dec. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
1 év kellett, hogy összejöjjön a baba. Azalatt MINDEN hónapban volt olyan tünetem, ami korábban nem volt pmsként, ezért mindig azt hittem, hogy na most baba lesz. És nem lett bármilyen tünet vagy késés ellenére sem. Amikor összejött, akkor teljesen szokványos pmsem volt.
2021. dec. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha tegnap is válaszoltál, akkor most minek írsz megint?!
2021. dec. 13. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!