Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? (Teszt!)

Terhes lehetek? (Teszt!)

Figyelt kérdés

Nem szeretnék nagyon bele menni a részletekbe.


A ciklusom elején, közvetlen a menzeszem után 1-2 nappal volt egy együttlét, amiből akár baba is lehet.


Tegnap telt le a 2 hét az aktustól számolva, de csak 7 nap múlva kell megjönnie.

Nyilván izgalmamban már minden féle tünetet beképzelek és a mai tesztet sem sikerül értelmezni. Egyszer mintha látnék rajta valamit, egyszer semmi. Fény felé forgatva sokszor látom, majd elvesztem szem elől.


Mikor lesz ennek vége? Mikor tudom meg biztosan, hogy nincs vagy van-e baba?



2021. dec. 26. 17:14
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Nem tudom.. 😔 A hómező az semmi, azon nincs semmi. Én miért látok valami halvány vonalat rajta ha úgy forgatom?


[link]

2021. dec. 26. 17:55
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
De értsd már meg, hogy ez a teszt ilyen. Ha vízbe mártod is hajlamos előhozni egy alig látható, csak forgatásra meg átvilágításra feltűnő nagyon halvány csíkot. 2 héttel a szex után erről már leugrana a 2. csík. Még egyszer mondom, nem vagy terhes.
2021. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Reagens. Ez negatív
2021. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez a masodik is semmi...

Engedd el.


Ha lenne masodik vonal, azt nem nagyítóval kellene keresni 🤦‍♀️

2021. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Max a csík HELYÉT látod... De nincs elszíneződve.
2021. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen negatív
2021. dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
35%
Én ezen is csak a fekete szőröket látom a kezeden..
2021. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem látnám a körmöd azt hinném egy egy férfi kéz..

Ilyen szőrmebunda mellett én inkább nézettnék egy tesztoszteron szintet.. Meg egy egész hormon palettát.

2021. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagy otthon ebben a témában úgy látom!

1.tuti nem vagy terhes,mivel szerencsédre pont nem volt peteérésed!

2.egy héttel menstruáció előtt tesztelsz?!Mit vártál,hogy ki írja a teszt a nemét is?Ilyen korán egyik teszt sem mutatja ki.Várj,hogy meg jön e!

2021. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Úgy látom sokan nagyon magányosak vagytok pont karácsonykor. Így bántani, ilyen lekezelően válaszolni a szeretet ünnepén.. Szőrös a kezem? Igen... de már lassan kigúnyoltok? Komolyan sajnállak titeket! Gonoszkodjatok csak. Nem az én terepem ez a tesztelős, ciklusos téma, de legalább igyekszem ember maradni. Tisztelet a kivételnek! 😮
2021. dec. 26. 20:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!