Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? (Teszt!)

Terhes lehetek? (Teszt!)

Figyelt kérdés

Nem szeretnék nagyon bele menni a részletekbe.


A ciklusom elején, közvetlen a menzeszem után 1-2 nappal volt egy együttlét, amiből akár baba is lehet.


Tegnap telt le a 2 hét az aktustól számolva, de csak 7 nap múlva kell megjönnie.

Nyilván izgalmamban már minden féle tünetet beképzelek és a mai tesztet sem sikerül értelmezni. Egyszer mintha látnék rajta valamit, egyszer semmi. Fény felé forgatva sokszor látom, majd elvesztem szem elől.


Mikor lesz ennek vége? Mikor tudom meg biztosan, hogy nincs vagy van-e baba?



2021. dec. 26. 17:14
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező! A legkevésbé sem gunyólodva írtam, hanem minden rosszindulat nélkül, komolyan a tesztoszteron és a teljes hormonpalettát.

Pcos+ ir ként fokozott szőrősődéssel írok ergo tapasztalatból..

HA fokozott szőrősődéssel küzdessz, az nem jó, teherbeesni sem fogsz csak úgy.

2021. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez negatív,hogy véglegesen negatív e azt majd eldönti ha megjön a menzeszed,ha nem,akkor meg tesztelj újra. Mensi után 1-2 nap elég kevés az esély,de azért van egy minimális.
2021. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
33%
Saját tapasztalatom alapján,ha van terhesség akkor akár 11-12 nap mulva is halvány pozitív tud lenni. 3 gyerekem van,nem bírtam ki sosem 11-12nap már teszteltem😊
2021. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Úgy érzem hogy meg fog jönni, úgyhogy szerintem valóban negatív lehetett a teszt.


Tudom hogy aktus után 14 nappal ki kellene mutatnia, de ha bele gondoltok az is bele kell férjen hogy nem.


Ha peteérés előtt 6-7 napig valahogy életben maradnak a "katonák" , akkor onnantól,a peteéréstől számítva még 7-10nap a beágyazódás,és máris nem 14 nap mire el kezd termelődni a HCG. Alaposabban utána olvastam, és nem óramű pontos a dolog.


Persze a tesztem negatív, és most már úgy gondolom /érzem hogy az is marad. De elméletileg előfordulhat hogy nem jön meg, már ahogy én értelmezem az infókat.

2021. dec. 27. 14:40
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat,de szerintem feleslegesen stresszelsz. Várd meg a mensid,ha késik,akkor tesztelj csak megint. De az esély minimális.
2021. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azaz isten hogy peteérés előtt 6-7 nappal életképesek maradnak a spermiumok. 5 nap, de az nagyon a max. Szóval ezt most engedd el kérdező.
2021. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Én elengedtem.


Ettől függetlenül 5-7 napot írnak a spermiumok max életbenmaradásra. Nem max 5 napot.

2021. dec. 27. 16:39
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem kérdező, te most terhes akarsz lenni, vagy nem? Miért győzködöd magadat és minket a spermiumok életképességével? Most még jobban bele akarod hergelni magad a dologba vagy bízol benne, hogy mégis terhes vagy?
2021. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Nem, már leírtam többször, hogy mit gondolok erről. Szerintem félre érted.
2021. dec. 27. 17:00
 30/36 anonim ***** válasza:

A kérdező csak fél,azért spekulál.

Vard ki a mendit,addig semmi se 100%os.

2021. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!