Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? (Teszt!)

Terhes lehetek? (Teszt!)

Figyelt kérdés

Nem szeretnék nagyon bele menni a részletekbe.


A ciklusom elején, közvetlen a menzeszem után 1-2 nappal volt egy együttlét, amiből akár baba is lehet.


Tegnap telt le a 2 hét az aktustól számolva, de csak 7 nap múlva kell megjönnie.

Nyilván izgalmamban már minden féle tünetet beképzelek és a mai tesztet sem sikerül értelmezni. Egyszer mintha látnék rajta valamit, egyszer semmi. Fény felé forgatva sokszor látom, majd elvesztem szem elől.


Mikor lesz ennek vége? Mikor tudom meg biztosan, hogy nincs vagy van-e baba?



2021. dec. 26. 17:14
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz. Nincs az a szuper sperma ami kibír bent egy hetet, akármilyen jó a közeg.
2021. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Mit írtál le többször? Sehol nem írod, hogy ez egy kívánt terhesség lenne vagy sem. De igen, biztos én értem félre.
2021. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Nem töröltettem semmit, minden válasz megvan, olvasd vissza. És mégiscsak az van amit mondtam, itt van a rosszindulat. 🤔
2021. dec. 27. 20:22
 34/36 anonim ***** válasza:
31%

"Hiába törölteted a válaszokat, attól még szőrös a kezed."


Undorito vagy,szégyelld magad!

2021. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Csináltál új tesztet?
2022. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Helyzet van?Sikerult?
2022. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!