Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha nem közvetle...

Lehetek terhes ha nem közvetlen belém élvezett a parom? 23/N

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetek terhes ugy hogyha a parom a hasamra élvezett utana belenyúlt a spermaba és megujjazott? (Utana berakta a farkát is mégegyszer) Félre értés ne essék szeretnénk babát mind a ketten, csak a parom gyakorlatban meg nincs felkészülve rá annyira mint en. Attól felek hogy mivel menstruacio után voltam egy nappal igy nem voltam ugye termékeny időszakban (és nem ovulaciokor történt) igy nem fogok meg termékenyulni. De lehet hogy meg nyitva volt a mehszajam mert aznap reggel meg vereztem picit és este szexeltunk. Szerintetek sikerülni fog igy is? Nagyon felek hogy nem lehetek terhes. Van meg 24 nap a mensimig, addig nincs valami teszt ami kimutatná? Mert akkor megpróbálnánk ugy is hogy közvetlen belém élvez. Vagy igy is sikerülhet hogyha jo melyen belém nyúl spermas ujjal?
2021. dec. 25. 21:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy troll kérdés ugye? Csak nem gondolhatod komolyan. Nem hiszem el.
2021. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem troll kérdés tényleg szeretnek terhes lenni. Nem látta a parom hogy spermas a keze En szóltam neki miután befejeztunk. Pont azért mert o meg fel egy babatol de En mar nagyon szeretnek.
2021. dec. 25. 21:42
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem látta a parom hogy spermas a keze


És nem is érezte...

2021. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Lehet hogy érezte de az is lehet hogy pont le szarta. Fiatalabb tolem most lett 20 éves .
2021. dec. 25. 21:51
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Imadom az ilyen részletesen kitaglalt szexuális aktusok megosztasat vadidegenekkel, ez mostanaban valami perverzió?
2021. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyeneknek annyira kell gyerek mint nekem egy lancfuresz.
2021. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

20 évesen gyerek a párod...

Nem, ennyiből nem leszel terhes így, hogy nem középidőben történt.

2021. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Miert akarod raeroszakolni a gyereket? O nem akar meg, 20 eves, ertheto.

Ha terhes leszel es elhagy, akkor mi lesz? Megerte? Ketlem.

Vagy megvarod, ameddig o is keszen nem all ra, vagy elhagyod es keresel mast, aki csaladot akar alapitani a kozeljovoben.

2021. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha ovulaciokor történik ami 5 nap múlva lesz akkor lehetek terhes?
2021. dec. 25. 22:10
 10/18 A kérdező kommentje:
Ha elhagy akkor felnevelem egyedül. Nem o a lényeg nalam hanem a kisbaba. Nem a nyomorba szülnem mint sokan..
2021. dec. 25. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!