Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolicból tényleg jobb a...

Inofolicból tényleg jobb a napi 3 tasak?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom mondta hogy napi 3 tasak kell belőle, terhes is lettem a következő hónapban, de egy hét késès után megjött.
2022. jan. 8. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Megjott,es?Meg is szakadt a terhesseg?

Amugy napi 3 tasak felesleges

2022. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezelőtt sosem éreztem a peteérést. De viszont napi 3 tasak mellett olyan erősen éreztem, az lh teszt is kimutatta. Már 1 ève próbálkoztunk. Voltam már mindenféle vérvételen, pcos és ir van jelenleg.

26.-án megyek vissza az orvoshoz. A teszt már negatív.

2022. jan. 8. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Az nem jo ha negativ a teszted pff

Szerintem ez kemiai terhesseg volt nalad

En is jartam igy abbol gondolom hogy te is igy jartal

Nekem is egy ido utan mar negativ volt a tesztem es meg is jott

Progeszteront nem irt fel az orvos?

En kaptam es ugy sem maradt meg a baba

Mehpempot probald ki,en azota erzem a peteerest miota hasznalom

2022. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem bírom egyszerűen meginni a méhpempőt.

Nem írt fel mert koràn mentem.. nem értem èn sem miért nem írta fel.. többet nem is megyek hozzá.

2022. jan. 8. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Hiába írja fel hidd el nekem mert nekem is fel volt írva hüvelybe is és szájon át is tabletta formában és még sem sikerült

Azért nem sikerült mert az embrió életképtelen volt,arról pedig nem az orvos tehet hanem a természet:D

Meg lehet inni a méhpempőt ha mézzel kevered tehát pl 25g méhpempőt összekeversz 100g mézzel akkor úgy nem rossz ízű mert a méz elcsapja a méhpempő szörnyű ízét

Én megoldottam:D

Netem olvastam méhészet adta ezt a tippet

2022. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ir miatt a méz alapból nem túl jó nekem.

Amúgy is készülök dokit váltani. Nincs a helyzet magaslatán :D

2022. jan. 8. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!